Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

autoklima kde je motorek michani vzduchu? Restyle


buml

Recommended Posts

Původně zaslal: Dundee

Ajajaj, tak to bude nádherný bádání:D:D:D

Existuje podobnej katalog, jako je na ND, i se schematama?:myslim Docela by se šiknul:mrk Počítám, že v knížce Jak na to budou jen všeobecný schemata, co?

vemu kladivo a sekáč a přijdu na to kde je v Buml kaře problem:D

jinak golden czech hande jsem nahradil jinym popisem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

tak ta dvojka je cesky snimac teploty vzduchu, tak to je posledni moznost a pak jedine ty kable

Ještě mě napadla jedna věc. Abys třeba zbytečně nevyhodil peníze oknem, můžu si z práce vzít odporovou dekádu, změříme odpor toho čidla, jeho změnu při teplotě a přes tu dekádu můžeme to čidlo zkusit nasimulovat, abysme ho eventuelně vyloučili nebo potvrdili;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

tak sem se dnes konecne dokopal a podival se zase ty mrse na zoubek, takze motorek ovladajici klapku vypada OK, ale povely ktere do nej lezou jsou dle me dosti zmatene. Vsechny cidla, krom cidle teplovy vyparniku (dlouha tycka) jsou zapojeny do ovlaciho panelu, stejne jako vsechny tri motorky klapek. Bohuzel svazek kabelu do ktereho zbytek z ovaldaciho panelu vede je natolik silny, ze je nad sily jednoho cloveka najit kam vedou, ale predpokladam ze do BSI, kterou jsem z auta demontoval a pod dvema bilejma samolepkama na me cekalo prekvapeni, nekdo se v ni jiz hrabal

bsi01.jpg

no a protoze vrchni kryt nebylo mozno sundat tak sem ho rozlamal, integrac ocisti bencinem a zde je

bsi02.jpg

ted jde o to jak zjistit, zda je doopravdy v pr... a kde kdyztak sehnat novej, jestli by treba GM Electronic neco podobneho melo a hlavne pod jakym oznacenim.

Jeste to SMD vlevo muze bejt v kopru:( a ted babo rad, 10litru se mi za BSI rozhodne davat nechce:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný obrázky :(

Jak teď BSI zadekluješ? Nějak poslepuješ původní obal nebo seženeš jinou krabičku?

Myslím, že když si napíšeš označení obou integráčů, tak ti v GM řeknou, co to je zač a co by stály nový.

Jinak koukám, že ten měněnej pájel nějakej dobytek a navíc se mi ten plošák okolo zdá lehce vyhřátej...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

ne od zacatku, ale v zime to clovek tak nak nepoznal (nebylo to tak citelne), ale propajenim nic nezkazim, to mas pravdu, ikdyz mam taky jen trofo, alespon mam mikroocko

[upravil dne 14/7/07 buml]

a co sekunďák? by pomohl ne?:D

-nemaš tam ABC CHIPtjúúúnink?:D:D:D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...