Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

autoklima kde je motorek michani vzduchu? Restyle


buml

Recommended Posts

No hlavní je, že se dokážete dohodnout:super:D Jinak k tomu tvýmu "schematu"- Kde máš konektory, barvy a čísla vodičů? Takhle bysme mohli bumlovi opravdu vyndat palubku a jít drát po drátu...

EDIT: A ty bys mu pak musel hradit ušlý zisk, kvůli dodání špatnýho schematu:D:D:D

[upravil dne 25/6/2007 Dundee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: Dundee

Já myslim, že až tak drastickej zásah nebude třeba. Navíc bys pak měl asi problém vůbec nastartovat, díky BSI (nebo BSE?:D)...

kez by tro byla jen zpola pravda, uz me to stalo takovejch penez a vysledek stale v (_._)

Vidim to na blbej kontakt (zlomenej nebo zoxidovanej kabel). Pokud to má vlastní ŘJ, chtělo by to sehnat na vyzkoušení jinou. Jaký je to poslední čidlo, cos ještě neměni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: Dundee

Já myslim, že až tak drastickej zásah nebude třeba. Navíc bys pak měl asi problém vůbec nastartovat, díky BSI (nebo BSE?:D)...

kez by tro byla jen zpola pravda, uz me to stalo takovejch penez a vysledek stale v (_._)

Vidim to na blbej kontakt (zlomenej nebo zoxidovanej kabel). Pokud to má vlastní ŘJ, chtělo by to sehnat na vyzkoušení jinou. Jaký je to poslední čidlo, cos ještě neměni?

auto:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: buml

no ted nevim kam presne patri, ale je to dovnitr do topeni a vyparnik (ta tycka) to neni:(

Myslíš snímač teploty v kabině? Ten by možná pomohlo pořádně vyčistit lihem:myslim

měl ho pučeny ode mne a mě facha normal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pe.Tr: Zkus sehnat to schema, já se pro něj stavim, prostuduju ho a uvidíme;) Bylo by dobrý sehant čistě elektrický a pak ještě principielní (popř. kombinovaný).

buml: Někde v tom červenym patvaru je ta poměrová klapka teplo/zima;)

[upravil dne 26/6/2007 Dundee]

post-0-14109595880851_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Pe.Tr: Myslíš, že se ti podaří nějaký to schema sehnat? Mezitím pusť Dana do tchánovo auta, aby si vzal, co potřebuje, když jsi ho stejně tchánovi znepojízdnil:D:D:D

bumlovi fotky jsou jako fotky v blesku ,tchanova kara jezdi jak maaa,co se tyče schematu ,bude to asi horší,nějaká dokumentace u nas neexistuje,max skodovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...