Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

autoklima kde je motorek michani vzduchu? Restyle


buml

Recommended Posts

A proč tě nebaví digiklima?:o Ta klapka bude ve vzduchovym vedení mezi radiátorem (teplá), chladičem (od klimy- taky vypadá jako radiátor) a ventilátorem. Celý je to ten velkej tubus schovanej pod palubkou, tzn. prakticky rozkuchat komplet to topení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no protoze to neni digiklima, ale "vlastni mozek klima" uz sem to tu driv psal, ale bez rozuzleni. Proste se rozhodne ze bude hrat a dve i tri minuty me pri venkovni teplote 39 nad nulou bicuje horkym vzduchem a jeste k tomu pridava vetrakem na razanci, pak jako kdyz ji da nekdo po cumaku funguje zase chvilku tak jak ma a pak ji zase popadaj ty pubertalni nalady.

Coz oto ja to preziju, ale co chudaci zakaznici, ty smazit nemuzu:D

Nakonec podotykam za pocitac mlci:grr a tri ze ctyr cidel jsou jiz vymeneny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co nějaká ŘJ klimatizace, není tam? V ní bych hledal problém, zkus projít všechny kontakty, zlehka potahat za dráty, jestli neni nějakej uhnilej, vyměň to čtvrtý čidlo.... Elektrika je záhadná, znám to z práce (jsem elektrkář, tak vim, o čem mluvim:D). Pokud jsi tohle všechno už udělal, tak soráč, nějak se mi dneska nechce hledat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Buď ta "všemocná" BSI nebo bude mít vlastní (podobně jako el. sedačky s pamětí;)). Jestli máš možnost mrknout do nějakýho katalogu nebo chytrý knížky, tak to tam najdeš. Nebo by možná ještě mohl pomoct Pe.Tr či hnusoba :super

Pe.Tr je pro dnešek K.O.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Pe.Tr

Pe.Tr je pro dnešek K.O.

Nemyslel jsem hned dneska;) Navíc u sebe asi nemáš žádnou dílenskou příručku (se kterejma všechny servisy dělaj šílený tajnosti), abys to zkusil zjistit:super

to ne ale měl jsem dnes u sebe špešl PC a mazal jsem Bumlovi chybičky, zitra se uvidi zda-li uspešně. jinak Pc vs klima , hlasila chybu v CAN propojení, což nám řeklo prd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Pe.Tr

jinak Pc vs klima , hlasila chybu v CAN propojení, což nám řeklo prd.

CAN je rozvodná síť auta, či co? Pokud jo, tak je někde (obvod klimy) v háji nějakej drát nebo přechoďák (oxidace).

to nas taky napadlo , ale hledej to ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

to nas taky napadlo , ale hledej to ?

Na klimu budou tak čtyři kabelový svazky, možná ani ne. Jen by to chtělo sehnat schéma (kvůli číslům kabelů), najít veškerý spojky a konektory, protože tam bude zakopanej raťafák;) Všechno rozpojit, propípat měřámek, změřit odpory a hotovka. Za tejden nemáte co dělat ;):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...