Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sousedské vztahy II.


ch.i.n.ch.i.l.a

Recommended Posts

Ještě to není ani týden, co nám postřelili pejska :roll a už zase řešíme další incident.

Během včerejší noci nám někdo sřílel do čelních skel aut. Opět zaparkovaná na uzavřeném dvoře.:grr.

Naše Cabrio má mezi stěrači prostřelenou díru skrz, a na celém čelním skle je asi 20 "oděrek" od diabolky, z toho jsou dvě místa kde jsou na 1cm 4 rány vedle sebe. Dokonce trefil 2krát světlo a jednou blinkr.

Aby to nebylo málo, na 306 máme asi 8 ran a schytalo to i tchánovo 307SW dvěmi ranami. Jediné Zobyho auto yvázlo bez ztráty kytičky, stálo nejdál a bylo kryté 306kou:aut

Takže jsme opět zavolali 158, přijeli, vyfotili si ho a Jirka s nimi odjel sepsat protokol. Bude to šetřeno jako součást incidentu z pejskem jako trestný čin(celková škoda je nad 15 tisíc...):o

Už opravdu nevím, co budeme dělat...Máme 12 dní před svatbou a místo příprav se musíme soustředit na to, že si z nás někdo udělal terč:bojim:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám na okně v obyváku kameru která my míří přímo na parkoviště na mé auti a nahrávám to na Panasonic DVD recordér na medium DVD RAM kapacita tak 16 hod. mám už to 3 roky a s autem žádný problém myslím jsi že to fakt aspon trochu pomůže, a když s autem nic tak to znova přehraju...:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Vás docela obdivuju, to já bych asi tak taktní nebyl:grr U nás takhle jednou soused čekal v sídlišti, tam pro změnu chodili magoři, co propichovali pneumatiky u aut. A jak to tak v sídlišti bývá (auto vedle auta) zvládli toho za noc celkem dost. Každopádně soused na ně čekal dvě noci v okně s puškou a pak se dočkal:super Už se potom nevrátili:aut

Ale jinak nápad z DVD se mě taky líbí a tady je jeden šikovný odkaz, mají celkem super ceny:super

http://www.dstechnik.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezávidím Vám, vypadá to, že jste někomu šlápli na kuří oko -

a) neměl o ten barák zájem soused pro svou dceru???

b) není soused náhodou socka, která má na dvorku poloshnilou škůdku, je rád, že v baráku tak tak přežije, horkotěžko se vyrovnává s tím, že komunistická pohádka o tom, jak jednou budou mít všichni stejně a on nejvíc získává zcela prokazatelné trhliny a teď takoví zbohatlíci, 4 auta na dvorku, mladí a před svatbou, tak si na Vás prostě chladí zlost za všechno, co se mu v životě nepovedlo

c) místní pubescenti zkouší, kam až Vás můžou točit a maj´z toho děsnou pr*el

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak todle je fakt blbý. Když cikáni někomu přejou to nejhorší, tak je to špatný sousedy. Příčina bude známa až po odhalení pachatele. Lidem se v palicích honí spousta věcí a důvodů. Jak píše Medvěd, někdo je asi hodně naštvaný na svět a realizuje to naneštěstí na tvém dvorku střelbou po zvířatech a autech. Bych asi nechtěl vědět kdo to dělá, protože pak by to asi nedopadlo dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel, toto znám i já na vlastní kůži a na dětech. A slavná PČR? Samozřejmě, že nic. A tak je to v tomto státe se vším. Vůbec ti nezávidím. Chce to pevné nervy a modlete se, aby se nestalo něco vážného. Aby pak např. nestřílel po kočárku, ve kterém by spalo dítě a podobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chytit (toho pravýho) a pořádně zmlátit.:grr:grr:grr:grr

Nedokážu si představit kde bydlíš, ale asi v nějakým baráčku s dvorkem a zahradou.

Pokud okolo Vás jsou pouze přízemní baráčky (takové ty běžné vesnické), tak podle směru letu diabolek musí bejt jasný, od kterých sousedů se střílelo.

Já osobně bych to viděl na náctiletý fagany co nemaj po nocích co dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vopičí

Chytit (toho pravýho) a pořádně zmlátit.:grr:grr:grr:grr

Nedokážu si představit kde bydlíš, ale asi v nějakým baráčku s dvorkem a zahradou.

Pokud okolo Vás jsou pouze přízemní baráčky (takové ty běžné vesnické), tak podle směru letu diabolek musí bejt jasný, od kterých sousedů se střílelo.

Já osobně bych to viděl na náctiletý fagany co nemaj po nocích co dělat.

no ty jsi hlavicka, podle drahy letu zjistit odkud se strilelo. Na to asi ani soudruzi z PCR neprisli, nemam - li pravdu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...