Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zadný stierač na sedan 406


ajven

Recommended Posts

to Dave_k : tak kdyz by si to nedej boze vysralo tak to vymontuju a dam tam zadni sklo bez diry a je to :) pri nejhorsim. Ja osobne jsem ho tam taky nechtel ale nejak jsem nemel na vybranou bylo to tam tak to tam je.

to ajven : jinak se to davalo na stare modely novy uz tam tam zadni sterac mit nemuzou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to, že se zadní stěrač na nové modely již nedával, značí, že se neosvědčil a byl tam v podstatě k ničemu. Sedana sice nemám, ale kdysi jsem měl P 405 sedan a představa, že mám na zadním skle stěrač mne rozesmává. To přece koncept sedanu jako takový vylučuje mít na zadním skle stěrač. Smysl to má pro kombíky, hatchbacky, liftbacky, aj. Takže můj závěr je takový: zadní stěrač nemá žádný význam a navíc hyzdí vozidlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladman

to, že se zadní stěrač na nové modely již nedával, značí, že se neosvědčil a byl tam v podstatě k ničemu. Sedana sice nemám, ale kdysi jsem měl P 405 sedan a představa, že mám na zadním skle stěrač mne rozesmává. To přece koncept sedanu jako takový vylučuje mít na zadním skle stěrač. Smysl to má pro kombíky, hatchbacky, liftbacky, aj. Takže můj závěr je takový: zadní stěrač nemá žádný význam a navíc hyzdí vozidlo.

Věc názoru ... :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MJSytic

Původně zaslal: Ladman

to, že se zadní stěrač na nové modely již nedával, značí, že se neosvědčil a byl tam v podstatě k ničemu. Sedana sice nemám, ale kdysi jsem měl P 405 sedan a představa, že mám na zadním skle stěrač mne rozesmává. To přece koncept sedanu jako takový vylučuje mít na zadním skle stěrač. Smysl to má pro kombíky, hatchbacky, liftbacky, aj. Takže můj závěr je takový: zadní stěrač nemá žádný význam a navíc hyzdí vozidlo.

Věc názoru ... :aut

Přesně tak, je to věc názoru a zkušenosti. Mě se osvědčil. Jinak se stačí podívat do nabídky jiných automobilek, kde se zadní stěrač nabízí v příplatkové výbavě.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Podle výbavy. Já jej mám a je to dobrá věc.

[upravil dne 25/6/07 OK406]

Mno, podle výbavy? Ono, jak se to vezme ... spíš myslim, že to byl opravdu pouze příplatkáč. Já mám přeci stejnou výbavu, jako ty a stěrač tam nemám ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: OK406

Podle výbavy. Já jej mám a je to dobrá věc.

[upravil dne 25/6/07 OK406]

Mno, podle výbavy? Ono, jak se to vezme ... spíš myslim, že to byl opravdu pouze příplatkáč. Já mám přeci stejnou výbavu, jako ty a stěrač tam nemám ... ;)

A taky nemáš ostřikovače světel ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...