Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Otacky na P 205 1.1


hrobak

Recommended Posts

Dobry den

mam stale problem s P 205 1.1

Mam extremne nizke otacky na volnobeh. To by mi ani nevadilo protoze motor nehoupe a teply je jakz takz v pohode.

Jenze za studena spatne chyta (musim pridat trosku plyn), protoze asi hned nesepne sitic, protoze za chvili trochu bezi.

mel jsem problemy s celkovou pojizdnosti auta odesel mi zesilovac jiskry a civka

Vymena

- zesilovac jisky (vymena novy)

- potenciometr (cerna nebo bezova krabicka na skrtici klapce), stale svitila kontrolka

- civka

- cidlo sitice na motoru

Auto jsem nechal premerit a potenciometr byl na serizeni v Peugeot a prave od te vymeny toho potenciometru a

serizeni to takhle chodi.

Na dotaz, ze jsou hrozne male otacky mi pan rekl, ze to tak ma byt a ze vsechny soucastky a cidla promeril

a vse je v poradku.

Jenze me to proste studene a vlahe blbe chyta. Nemate s tim nekdo skusenost. Nemuze to byt krokomotorek a pokud ano

mam krokomotorek z P 106 0.9 (uplne novy). Je tam stejny nebo jiny nez na moje P 205. V cisle se lisi pouze v posledni

cislici. Ptam se proto, ze potenciometr mam take z P 106 (tez byl cca novy) a ten je podle servisu 100 % kompatibilni

ba dokonce lepsi a je na nem odstranena prave ta zavada, ktera se stavala na starsich provedenich Peugeot.

Uz jsem z toho auta nestastny a chci uz bez problemu jezdit. Prosim poradte mi nekdo co s tim.

Chci zavolat do Peugeot a domluvit se z technikem, ale nechci aby mi rekl ze vse je na vymenu a basta.

Dekuji z odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

mam motor TUZ 1.1 (M+), RJ BOSCH MA3.1, vstrik bosch.

tohle je zpusobeno na 90% tim ze ti nefunguje regluace volnobehu ...

takze za 1. musis uvolnit lanko od plynu nesmi byt napnute (kdyz je napnute tak si RJ mysli ze uz plyn regules sam), je to staveci dil ... takze s nim jen potocis aby to lanko melo vuli

za 2. pokud tohle nepomuze, tak hledej chybu v tom \"krokovem\" motoru (neni to krokovy motor ale obyc. se snekem), ja tam mel vuli v tom prevodu jak prase a litaly mi volnobezne otacky.

PS: ten potenciometr jsem cely rozebral a ty jeho drahy jsou nesmrtelny a ma 4 jezdce na drahu takze proste skoro forever ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...