Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

klíňák


milan.tc

Recommended Posts

  • O 3 měsíce později...

zdarec,

Měl jsem podobný problém. Někdo radil namazat mýdlem :) Mimochodem dobrý asi tak na 2 hodiny jízdy, ale asi bude lepší, když pod Pežotka vlezeš a dopneš klíňák. Měl by bejt dotaženej tak, abys ho při silné zatlačení prohnul, ale zas to nepřeháňej, podle citu, prosím, :D

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Na to bacha.Já taky nejdřív mazal klíňák,pak ho vyměnil,pak jsem měl venku altík-výměna ložisek.A pořád to dělalo-jen při nízkejch otáčkách (chvílema i na volnoběh),po přidání to přestalo.Dělalo to tak první dva km ráno po nastartování.Tak jsem znovu shodil řemen z altíku a pokusně nastartoval-dělalo to stejně.Bylo to nakonec ložisko na napínací kladce rozvoďáku (a mělo najeto pouhých 90 tis)-to zadřít by bylo dost o ...ústa. Takže bacha!(I když já jsem s tím jezdil cca 3 měs-kde jsem se ptal,nad tím mávnuli rukou-to bude altík)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako znamená, že sem tomu vůbec nepomohl? To mě zrovna moc netěší. Jak to, že to přestalo?

A mimoto, jak říkáš, žes to natočil bez řemenu, jak jsi poznal, že je to ložisko dopínací kladky? Ta přece není hnaná, ne?

Tos asi zkoušel poté, cos namazal to altíkoví a při natočení ta hnací řemenice nepištěla, co?

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi, mate v tom tochu gulash..

remen na altik a pripadne servo je zvlast od rozvodoveho, ne kterem je ta napinaci kladka.....ta muze byt pridrena, protoze se otaci spolu s rozvodake....ale spis je problem v tom, ze to lozisko nate kladce je uz vychozene..... znamena to pochopitelne vymenu...

ALE!!!!! ja mam novou kladku, altik to nedela a stejne to piska...... Jdu posluchu a podle meho nazoru by snad mohlo byt pricinou vodni pumpa.....Nasere to, kdyz jsem mel ten motor cely venku :(....

To s to pumpou jsme cetl nekde na nejakym zahranicnim foru, ale pres svatky na to nabehnu a podam podrobnejsi info, mam ty pumpy jeste 2, takze snad aspon jedna bude dobra....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

jsem na to pak zapomnel :( to piskani nebyla ani vodni pumpa, ani altik.... byla to NOVA napinaci kladka, ALE ja lama lamozni jsem hodne nasponoval rozvodak, takze zase za chvili odesla do prdele..... PROTO: napinat rozvodak tak, jak pisou v chytre knizce!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...