Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna rozvodového řemene 2.0 HDi


Schreek

Recommended Posts

Zajímalo by mě v kolika jste kdo měnil rozvodový řemen u HDiček. Mám 206ku 2.0 HDi rv. 2000 a v servisní knížce mám napsáno, že by se měl měnit ve 160 tis. Auto má ted najeto asi 118 000 a ve 120 půjde na servis. Tak uvažuju jestli by se ty rozvody neměli udělat, protože než na autu bude 160tis, tak bude tak 8-9 let starý a fakt se mi nezdá, že by to ten řemen mohl vydržet. Máte s tim nějaké zkušenosti, děkuji za odpověď. :super

[upravil dne 25.6.2007 Schreek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: Schreek

Pe.Tr: Díky, to jsem chtěl slyšet ;-) 160tis. km nebo 10 let, zdá se mi to sice hodně, ale když je to oficiální, tak by to mělo vydržet... :super

Ahoj,

mam 307 SWčko a rozvody jsem měnil ve 115tis a řemen už byl načatej a kladky už taky nebyly co bývalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OMArtik

Původně zaslal: Schreek

Pe.Tr: Díky, to jsem chtěl slyšet ;-) 160tis. km nebo 10 let, zdá se mi to sice hodně, ale když je to oficiální, tak by to mělo vydržet... :super

Ahoj,

mam 307 SWčko a rozvody jsem měnil ve 115tis a řemen už byl načatej a kladky už taky nebyly co bývalo.

;) a kupoval jsi ho nove v CR resp. jsou ty kilometry dolozene ... protoze bud jsi mel stesti na spatnej kus remene a nebo to nemelo 115tis km.

[upravil dne 19/7/07 ajsik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
Guest OMArtik
Původně zaslal: ajsik

Původně zaslal: OMArtik

Původně zaslal: Schreek

Pe.Tr: Díky, to jsem chtěl slyšet ;-) 160tis. km nebo 10 let, zdá se mi to sice hodně, ale když je to oficiální, tak by to mělo vydržet... :super

Ahoj,

mam 307 SWčko a rozvody jsem měnil ve 115tis a řemen už byl načatej a kladky už taky nebyly co bývalo.

;) a kupoval jsi ho nove v CR resp. jsou ty kilometry dolozene ... protoze bud jsi mel stesti na spatnej kus remene a nebo to nemelo 115tis km.

[upravil dne 19/7/07 ajsik]

Kilometry myslim sedí, kupoval jsem ho po prvnim majiteli a obvolal celou servisní knížku. Spíš ten přede mnou měl to auto vyloženě na spotřebu (tj. 3 roky leasingu na firmu a šup s tím z domu a moc se nestaral, jak to auto bude potom vypadat).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na astře (opel astra 1.7Td r.v. 2000) se dělaly rozvody už po 60ti tiscích km (přesně podle servisky)

Řekl bych, že suma za tuhle prácičku nebude až tak veliká (dejmetomu 5-7tisíc) a radši to udělat o 20tisíc dřív, než pak blbou náhodou vysrat motor, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...