kosinajan

HDI neskoro zhasina

8 posts in this topic

Mam taky problem že po zhasnutí motora mi ešte nejaký čas beží tak asi 3s občas sa mi nedá motor vytočiť nad 2200ot. prosím poradte mi.

Vybrať, vyčistiť, prefúkať stlačeným vzduchom, vymeniť gumičky...

Niekedy sa zvykne zaniesť nejakou špinkou a niekedy pomôže len výmena...

Hlavně opatrně na konec, jsou tam mikrootvory které nejsou skoro vidět. Zkus vyměnit gumičky, pokud Ti to do pár zhasnutí udělá znovu = výměna. Zapřemýšlej kde si naposledy tankoval a jaký máš paliv. filtr, tohle je z větší části nekvalitní naftou.

Tankujem na každej čerpačke nerobim rozdieli. A tie gumičky sa daju normalne kupiť? Ešte som sa s takym dačim nestretol. Regulator som už raz menil ale zohnal som starší tak fungoval tak som ho tam dal ale tieto veci sa oplatia radšej kupovat asi nove?

[upravil dne 29.6.2007 kosinajan]

Původně zaslal: kosinajan

Tankujem na každej čerpačke nerobim rozdieli. A tie gumičky sa daju normalne kupiť? Ešte som sa s takym dačim nestretol. Regulator som už raz menil ale zohnal som starší tak fungoval tak som ho tam dal ale tieto veci sa oplatia radšej kupovat asi nove?

A tu by som videl problem konkretne v prvej vete...HDI papa len kvalitnu naftu:mrk

kvalitnu naftu treba do Hdi v kazdom pripade, aj ked sa aj medzi nami najde dost setrilkov, ktory tankuju co tece, hlavne ze je to o par halierikov lacnejsie....:potlesk

Ja pre istotu menim palivovy filter spolu s olejovym a to tankujem "kde sa da, ale len u znackovych cerpaciek" - ale ani tam si clovek nemoze byt isty..... A zatial bez problemov.

P.

Původně zaslal: pavex

kvalitnu naftu treba do Hdi v kazdom pripade, aj ked sa aj medzi nami najde dost setrilkov, ktory tankuju co tece, hlavne ze je to o par halierikov lacnejsie....:potlesk

Ja pre istotu menim palivovy filter spolu s olejovym a to tankujem "kde sa da, ale len u znackovych cerpaciek" - ale ani tam si clovek nemoze byt isty..... A zatial bez problemov.

P.