Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Auto pro manželku


Hadra

Recommended Posts

Pokud muzu doporucit tak 1007 ,male a pritom vevnitr velke ,diky vyssimu posedu skvely rozhled , moznost automatu , velike dvere a nikdy se nestane ze podre velejsi auto dverma .

Davat dite do 3 dveraku je mnohem pohodlnejsi nez do 4 dveraku to ti par lidi potvrdi , proste sklopis sedadlo a dite do sedacky davas celne a ne z boku + predni operadlo se uplne sklopit tak mas prehled co dite dela atd .

Kocarek se kufru dava velice lehce mala hrana nakladoveho prostoru .

Jinak 306 je stejne velika jako Focus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kujon106

106ka jí je malá? Prosimtě, jak máš velkou ženu? :D Já mam 180cm/75kg a parádně se do ní vlezu ;) Vezl jsem kámoše 200cm/105kg a žádnej problém. Jestli v tom žena bude vozit sebe plus děcko, tak si myslim že právě ta 106 je ideál. Podle podpisu koukám že máš starej model, tak co takhle se porozhlídnout po novym? Rok 2000-2003, co? :)

A tos měl otevřený střešní okno ne?:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

Kamarád si před 2 rokama asi za 120t koupil seata Ibizu. Taky celkem spolehlivý autíčko. Zatim si na nic nestěžoval. Já bych ale asi zůstal věrnej značce a koupil 306 nebo 206:super

206ka taky neni žádnej prostorovej zázrak ani pro mě a to jsem celkem prcek (170cm):mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: barenst

Pokud muzu doporucit tak 1007 ,male a pritom vevnitr velke ,diky vyssimu posedu skvely rozhled , moznost automatu , velike dvere a nikdy se nestane ze podre velejsi auto dverma .

Víš o nějaké 1007 za 70 000 Kč??? To totiž byla suma, za kterou Hadra auto poptával, pokud víš o 1007 za tuto cenu, možná bych jí koupil ženě - ale popravdě si myslím, že bude minimálně za cenu převyšující 200 000 Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dundee: Je fakt že 206 není zrovna extra velká, ale manželka a prcek vzadu se tam v pohodě vejdou. Jinak já bych vzadu sedět nechtěl. Je to šíleně klaustrofobní auto a to jsem na tom s výškou asi jako ty.

Kujon: 106 znám velice dobře. Má ji děda (cca 185cm) a jemu taky celkem stačí, ale já bych se v tom bál o nohy, když vidim co se na silnicích dneska děje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: barenst

Pokud muzu doporucit tak 1007 ,male a pritom vevnitr velke ,diky vyssimu posedu skvely rozhled , moznost automatu , velike dvere a nikdy se nestane ze podre velejsi auto dverma .

Víš o nějaké 1007 za 70 000 Kč??? To totiž byla suma, za kterou Hadra auto poptával, pokud víš o 1007 za tuto cenu, možná bych jí koupil ženě - ale popravdě si myslím, že bude minimálně za cenu převyšující 200 000 Kč

Tak to se omlouvam ja secetl tech 70 a tu moznost 120-130 ;)

Ale jako priklad auta pro zenu musis uznat , ze je to idealni .

Ja videl kolem 180 t , ale byla rychle prodana .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně bych rozhodně nedoporučoval třídvéřové auto, mluvím z vlastní zkušenosti. I když má přední dveře širší, tak cokoliv (např. dítě do sedačky) dávat dozadu je hrozná pakárna. Takže pro maminu s děckem jedině čtyř-pětidvéř. Teda já bych preferoval ty páté dveře (kočárek, atd.).

Když ti třeba bude kupovat basu lahváčů, tak aby se tak nenadřela. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila_S

Já osobně bych rozhodně nedoporučoval třídvéřové auto, mluvím z vlastní zkušenosti. I když má přední dveře širší, tak cokoliv (např. dítě do sedačky) dávat dozadu je hrozná pakárna. Takže pro maminu s děckem jedině čtyř-pětidvéř. Teda já bych preferoval ty páté dveře (kočárek, atd.).

Když ti třeba bude kupovat basu lahváčů, tak aby se tak nenadřela. :D

tak v tom s tebou nesouhlasim, treba 306ka v 3dv. je naprosto prakticky auto.. do zadu je krasny pristup daleko lepsi jak u 5dv. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Původně zaslal: Mila_S

Já osobně bych rozhodně nedoporučoval třídvéřové auto, mluvím z vlastní zkušenosti. I když má přední dveře širší, tak cokoliv (např. dítě do sedačky) dávat dozadu je hrozná pakárna. Takže pro maminu s děckem jedině čtyř-pětidvéř. Teda já bych preferoval ty páté dveře (kočárek, atd.).

Když ti třeba bude kupovat basu lahváčů, tak aby se tak nenadřela. :D

tak v tom s tebou nesouhlasim, treba 306ka v 3dv. je naprosto prakticky auto.. do zadu je krasny pristup daleko lepsi jak u 5dv. ;)

No vidíš, co člověk to názor. Já zase nesouhlasím s tebou, protože jsem měl možnost vyzkoušet jak 3dv. tak 5dv. A do 3dv. bych už nikdy nešel, jedině, kdybych byl bezdětnej a třeba nemusel vozit babičku na zadním sedadle:aut

Třídvéř je super auto pro jednoho až dva, ale pro rodinu - neeee. Tipoval bych Béďo, že jsi vlastníkem 3dv., že? :P

Jj, mám pravdu, byl jsem se kouknout v tvém profilu na hlavní stránce, pěkná, vymazlená. :super:super:super

[upravil dne 26.6.07 Mila_S]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila_S

No vidíš, co člověk to názor. Já zase nesouhlasím s tebou, protože jsem měl možnost vyzkoušet jak 3dv. tak 5dv. A do 3dv. bych už nikdy nešel, jedině, kdybych byl bezdětnej a třeba nemusel vozit babičku na zadním sedadle:aut

Třídvéř je super auto pro jednoho až dva, ale pro rodinu - neeee. Tipoval bych Béďo, že jsi vlastníkem 3dv., že? :P

Jj, mám pravdu, byl jsem se kouknout v tvém profilu na hlavní stránce, pěkná, vymazlená. :super:super:super

[upravil dne 26.6.07 Mila_S]

ano, co clovek to nazor..:) O rodine tu rec nebyla ale o zene s ditetem ano a to se na me nezlob ale 306ka v 3dv. JE dostacujici.. Je mi jasny ze pro 4 clenou rodinu to bude o nicem ale o tom tu rec nebyla..:P Jinak diky za pochvalu;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...