Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

BOČNÍ AIRBAGY


kobr

Recommended Posts

nie je lahke zistit, ci je to podvod alebo original a dokonca funkcny...

musis najst riadiacu jednotku , na podlahe pri prahu vedla kazdej śedacky (vodic aj spolujazdec), potom v operadle prednych sedadiel airbag a nakoniec zistit, ci je to naozaj funkcne, diagnostika ti nepovie nic, odpory na kabloch ju oklamu :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Adrajs

Zdravím, já mám taky 2000, HDI Break, samozřejmě nový model a mám boční airbagy v tom plastovém krytu u sedáku předních sedadel, jako u starého modelu:xvul.

Tak já mám to samé taky je mám v tom plastovém krytu u sedáku sedaček......:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám je z boku v opěradle zhruba v první třetině zezhora, sedačky v kůži, ale nijak vyboulený nejsou. Jen ten oválek s nápisem AirBag...:papa

Měla by se ti na max. 6 sekund rozsvítit kontrolka bočních airbagů při startování na přístrojovce:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kobr

Kontrolka bagů se rozsvítí na chvíli, ale v plastovém krytu vedle sedáku nic nemám. Tak kde jsou ty slavné bagy.:(

To Přema : včera jsem tam byl:grr

[upravil dne 26.6.2007 kobr]

Tak to jsem z toho jelen:myslim:myslim já tam mám nálepku na tom plastovém krytu že tam jsou airbagy tak nevím musím se tak mrknout... a ozvu se....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

joj, tak ja je mam psane v technicaku, ale na sedadlech zadny plast nemam, ani jsem si nevsiml zadneho napisu a kontrolka taky nesviti. Jak je to mozne ze to je v technicaku??

A kdyz jsem to kupoval, tak sechlubili jak to ma 4 bagy... ale kdyz mi blbnul konektor pod sedackou tak mi svitila kontorlka bagu, pak kdyz jsem drat propojil na tvrdo, tak zase v poho a v tom boku sedacky co je u dveri je citit, ze tam je neco tvrdeho, kdezto ta bocnice co je uprostred (u stredoveho tunelu), tak tu skoro promacknu na skrz -nic v ni neni. :myslim

[upravil dne 26/6/07 f3Rd@]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PŘEMA

Původně zaslal: kobr

Kontrolka bagů se rozsvítí na chvíli, ale v plastovém krytu vedle sedáku nic nemám. Tak kde jsou ty slavné bagy.:(

To Přema : včera jsem tam byl:grr

[upravil dne 26.6.2007 kobr]

Tak to jsem z toho jelen:myslim:myslim já tam mám nálepku na tom plastovém krytu že tam jsou airbagy tak nevím musím se tak mrknout... a ozvu se....

Tak jak jsem slíbil ozývám se.Tak jsem ten plast sundal a nic tam není tak jak psal kobr tak to by mě zajímalo kde ty blbé bagy jsou......jsem z toho trochu na nervy.Ale díval jsem se přes VINko jakou mám přesně výbavu a píší že tam boční bagy jsou tak fakt nevím:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Alek

No radši to nikam nepouštěj, asi nevyletí, jestli tam má prázdnou díru bez pytlů:myslim Takže hezky decentně zapojený přes odpor a BSI nic netuší:myslim Že by autí už bylo bouraný?:myslim Co ve volantu, koukals?:papa

Jo volant a palubka je ok volant jsem měnil za lepší neošoupaný a palubka je ok je to nový model takže ten airbag není ohraničený v palubce,divné že píší že tam je ale v přístrojovce se rožne jen přední airbagy ale kontrolka na boční ne.Tak fakt nevím.A myslím jsi že to bouraný nebylo...:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kobr

Díky, díky palubní počítač byl dodělávaný, tak jsem si myslel, že bude podvod i v airbagu.

dá se to zjistit podle VIN karoserie (v Peugeotu) jestli tam byli od výroby, více méně se dá zjistit spousta věcí podle VIN (jestli byli lakované lišty,mlhovky,el zrcátkla,barva interiéru atd) a pokud těch drobností nebude sedět víc dá se usuzovat že je to nějaká poskládaná bouřka nebo hodně vybydlený vůz čágo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...