Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Dave_406

Palubní počítač 406

4 posts in this topic

Mám takovej malej dotaz jestli někdo neví o tom co je potřeba k tomu abych do auta zabudoval palubní počítač. Zjistil jsem, že toho tam je dost vydrátováno dopředu. Tak by mně zajímalo co vše je potřeba k sprovoznění.

Předpokládám, že máš na mysli origoš Peugeot počítač. Teoreticky by ti měl stačit jen ten kompík, nějaký nářadí a šikovný ruce, ale u Peugeotu je bohužel zvykem nedávat do elektroinstalace o moc víc drátů, než je v daný výbavě potřeba, tak bych si podle VINu nechal u Peugeotu zjistit, jestli svazek obsahuje i terminál pro připojení počítače. Vedou si o každým jednotlivým autě přesnou dokumentaci a není problém zjistit i takovouhle věc. Jen to asi bude chtít nějakou pětku.

Nebo alespoň vizuálně omrknout, jestli konektor souhlasí s konektorem od počítače, ale vůbec neznamená, že když tam je, tak to bude šlapat, páč informace jsou dodávány hlavní ECU a po cestě může bejt nějaký nezapojený místo.

No takovou částku jsem docela tušil.:(

Právě proto se ptám jestli nemá někdo zkušenosti, kdybych si ji případně sehnal ze staršího vozu za menší prachy.