Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pzdrav z dovolene


noradek

Recommended Posts

V Egyptě 405ky skoro nejsou - natožpak rok 2007 (jezdí tam ale poklady typu 504 a 505, a to v množství nevídaném a mnohdy i ve stavu zcela suprovém - aspoň na první pohled. Samozřejmě ale většina drží pohromadě silou vůle a šamanskými kouzly majitele, tak jako v Egyptě téměř vše - viděl jsem na vlastní oči loni a vřele doporučuju. Byl jsem s Helčou na plavbě po Nilu s návštěvou Luxoru, Asuánu a všech chrámů po této trase, jeli jsme o velikonocích a popravdě si neumím představit, jaká vedra tam panují nyní)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No teplo je tu opravdu pěké,42°C ve stínu a krasně teplé moře30°C,na cestě do Luksoru bylo dokonce 48°C,peugeotu typu 504 505 je tady opravdu nespočítaně,a 405tky jsem potkal asi tři ale byli to policejní,teda vozovej park tu mají teda hroznej divím se ža to jezdí,dají se tu potkat zajímave kousky třeba dost i škodovek počínaje favoritu,foto v brzké době dodám i nějaké to povídání.Zatím se mějte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

Původně zaslal: noradek

a tady druhá,jen nevím jestli je to Vaz nebo Fiat

Na beton je to Fiat 124, protože Žigulik měl jinou mřížku chladiče:super

Tak si sundal znak. Já ho měl taky sundaný. Jinak Žigulík byl licence Fiat 124.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SEAT se jmenoval jednoduše - 124 a dělali ho i v naftě

V r. 1988 jsem ukecával tatíka, aby ho koupil (Ve Španělsku byl pěknej kousek za docela rozumný penízky). Nakonec to nedopadlo, což jak jsem později zjistil bylo jedině dobře, asi by se mi ho nepovedlo přihlásit.

Ale uznejte - naftovej žigulík v čechách, to by byla kára

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...