Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Gumy 225/50/16


Neon

Recommended Posts

Vejde se mi rozměr 225/50 na 16tkách kolech s ET15 na 406tku?? Šíře ráfku je 7 palců, to není problém, ale 225 šíři gumy jsem na autě nikdy neměl, tak nevím a jak se zvedne spotřeba oproti 195/65/15?? Díky za odpovědi

Alternativní rozměr má rozdíl oproti origu 0,48%, což je v cajku ... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Vejde se mi rozměr 225/50 na 16tkách kolech s ET15 na 406tku?? Šíře ráfku je 7 palců, to není problém, ale 225 šíři gumy jsem na autě nikdy neměl, tak nevím a jak se zvedne spotřeba oproti 195/65/15?? Díky za odpovědi

Alternativní rozměr má rozdíl oproti origu 0,48%, což je v cajku ... :papa

Já mam 7,5x16 ET 15 nebo 18 ted nevim v zadu gumy 225/55. v zadu to strejchá o podběh jak je hrdlo nadrže a když jedu ve čtyřech lidech tak mi strejchá kolo na pravé straně o podběh. ve předu mam 205/55 a do zadu dám 215 časem.

Spotřeba se zvedla cca 0,5l/100km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si nechci kupovat tyto pneu záměrně, ale mám možnost koupit trony i s těmito pneu, které mně patrně jednu sezonu vydrží, jako další bych si koupil patrně 205/55/16 všechny 4. Uvidim, prostě to zkusim a bude ... spotřeba 0,5l/100 ... tak to by se mi moc nelíbilo, ale holt babička mně jednou řekla, když jsem si nechal bodnout náušnici a začalo mi to hnisat "parádo trp" a u aut to bude taky tak ... ;) Ale myslim, že oproti plechům 195/65/15 a alu 205/55/16 snad nebude ta spotřeba tak moc rozdílná ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mám 1,8 16v pred tím sem měl 185/70 14 a jezdil jsem za 7,5/100 ted mam vpredu 205/55 16 a v zadu 225/55 16 (dočasně) a s nima jezdím približně 7,9-8l/100

pokud mas možnost je vyzkouset tak je to v pohode.

co se tyče rozdilu mezi mima a tvima tak si myslim že to nebude tak hrozny maš menši profil a menši disk na šířku takže by to mohlo jit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...