Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

KUNY a jiná havěť v motoru


GOHii

Recommended Posts

Docílit toho, aby Ti kuna sežrala jed je dost složité. Jednak pracovat s rukavicemi aby necítila lidský pach a jednak jed s dlouhým časem účinnosti, protože mi vysvětlovali, že vždy jedna sežere návnadu a pokud se jí nic nestane, tak se do toho pustí ostatní. Spíš bych zkusil ty specializované spreje, co se prodávají, něco by do sebe měly mít.

Problém je v tom, že si kuny rozdělí lokalitu a pokaždé obchází ten svůj rajón a odtud se velmi špatně vyhání, ikdyž hnízdo má jinde.

No a za chvilku ti tam bude chodit celá rodinky i s mláďaty:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám v motoru takovou speciální krabičku jsou na ní nějaké kontorlky a vedou k ní normálně kabely na napájení, kdyz jsem auto koupil myslel jsem že je to nějaký chip tuning:) ale po dukladnem prohledani internetu jsem zjistil ze je to odpuzovac kun a dalsich potvor.No ale asi to funguje:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jezdím autem každý den a mám pod kapotou všude ťapičky a ještě se mrcha asi nudila, tak mi roztrhala ten tlumící tapec, co je zespoda kapoty. Možná, že mi to udělala za trest, protože na dieselu nejsou jejich nejoblíběnější pochoutka - zapalovací kabely. Nebo to byla kočka? Podle těch rozmazaných ťapiček to nepoznám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kobr

Auto bez kun? No pak je třeba auto provozovat častěji, než jednou za rok:D

No, rozhodně to auto je v provozu častěji než si asi myslíš. Zajímavé je, že tchán se vrací domu třeba i po půlnoci a ta mrcha si to auto vždycky najde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hafity

No já jezdím autem každý den a mám pod kapotou všude ťapičky a ještě se mrcha asi nudila, tak mi roztrhala ten tlumící tapec, co je zespoda kapoty. Možná, že mi to udělala za trest, protože na dieselu nejsou jejich nejoblíběnější pochoutka - zapalovací kabely. Nebo to byla kočka? Podle těch rozmazaných ťapiček to nepoznám.

Přesně tak to je i u nás, rozmazané tapičky a poškrabaný kryt. Kočka by se tam moc dobře nevešla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...