Sign in to follow this  
Followers 0
Mol 306

Tyčky stabylizátoru Peugeot 306

8 posts in this topic

Prosím poradte mi nějakýho kvalitního výrobce tyček. První neoriginál mě vydržel 20tisíc a tyto už klepou po 7tis. Popřípadě jestli nevite kolik stojí origoše.. dík

Originál stojí cca 1200 myslím a jinak se dají sehnat solidní od firem MOOG nebo FEBI za zhruba 600 - 700 peněz a pak je ješte rozdíl jestli plastovou nebo kovovou, zrovna ted sem je menil a myslim že kovová je lepší :D Problém je že u toho stabilizatoru stačí trefit nešetrně jednu hlubší díru a je po něm a tluče:(

[upravil dne 23/6/07 BOSSCZ]

Muze me nedko jenom popsat jak tluce? Me prave od predku de takovy klepavy zvuk, na technicky me nic nerekli, a servisak co me to delal me rikal ze sou ok, ale uz to mam cely prolezly a nevim co by to mohlo byt nez tycka stabilizatoru! Mam na ni najeto asi taky 7 000 a klepe to i pri maly nerovnosti a vickrat za sebou :myslim:grr diky

Původně zaslal: Jogin

Muze me nedko jenom popsat jak tluce? Me prave od predku de takovy klepavy zvuk, na technicky me nic nerekli, a servisak co me to delal me rikal ze sou ok, ale uz to mam cely prolezly a nevim co by to mohlo byt nez tycka stabilizatoru! Mam na ni najeto asi taky 7 000 a klepe to i pri maly nerovnosti a vickrat za sebou :myslim:grr diky

Tohle klepání mi dělaly špatně utažený šrouby na podvozku (měnil jsem kompletní uložení přední nápravy) a po dotažení všechno O.K.:super

mmnt :D takze to vypada ze mam v haji predni napravu? Tu mam taky zkontrolovanou a je OK, ze by se tam teda nekde neco povolilo? Rikas staci utahnout a v poho nebo teda pripravit money na napravu :nevim to bych nerad :D , jestli me muzes aspon popsat jaky to byly srouby at to nemam na dlouho zajedu stim do servisu :aut:super

A nebo vezmu doma celej kufr s naradim a zkusim to utahnou sam , jestli to teda je jen " o utazeni" :D

[upravil dne 23.6.07 Jogin]

Jogin: Já jsem si sám měnil uložení na přední nápravě (uložení stabilizátoru, horní a spodní čepy, uložení ramene) a na jedný straně jsem měl málo utažený uložení ramene a spodní čep- to mi klepalo i na mírnejch nerovnostech. Chce to pořádný nářadí (velká gola, páka). Pokud nepomůže utažení, vem si nějakou montpáku a u každýho dílu zkus zapáčit, jestli bude mít vůli.;)

Jeste sem zapomel rict, mel sem to asi pred mesicem na STK a nic me nezjistily ze by tohle nekontrolovali jestli tam je vule :myslim