Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P406 hdi vybija bateriu


ajven

Recommended Posts

zdarec...lidičky koupil jsem 307 break2.0hdi 66kw..první problém je ten blbej přepínač za 8000..pořád se mi přepínají dalkáče a potkávačky a automatické je tím pádem v háji..a na šroťáku nedostatkové zboží..náhodou nevíte jestli to nejde schrastit levně..jsem trošku už koncích..::grr ..a pak při 1100ot/min mi ta sviňdura kucká(2,3,4,5 rychlost)..nad1200 přede radost poslouchat..:)doufám že to bude jen palivový filtr..ale asi dokud ho nevyměním..takto nezjistím..:bojim

Díky moc a mějte se..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to sa nieje comu divit... co poznam kamosov, kazdy len nadava. ale vzdy sa najde nejaky zmetok aj medzi dobrymi vecami... No a uz si zistil, co vybyja tu baterku? A co ten altik. A ked uz budes uplne v koncoch, urob si nejaky vypinac, co odpaja baterku, zatiahni to do vnutra, a budes to vzdy zapinat a vypinat, aby si nemusel kazde rano otvarat kapotu... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: foxo

no tak to sa nieje comu divit... co poznam kamosov, kazdy len nadava. ale vzdy sa najde nejaky zmetok aj medzi dobrymi vecami... No a uz si zistil, co vybyja tu baterku? A co ten altik. A ked uz budes uplne v koncoch, urob si nejaky vypinac, co odpaja baterku, zatiahni to do vnutra, a budes to vzdy zapinat a vypinat, aby si nemusel kazde rano otvarat kapotu... :super

s altom som sa ani nezaoberal, tomu nedavam za vinu obcasne vybijanie, skor som sa zameral na tie kable v stredovom paneli, ten predchadzajuci majitel autoradio pozapajal len od oka, kable v rukach pozvazoval a preto som tam nasiel teraz tu chybu, ked som chcel u Machyla aktivovat ten novy displej PP. Proste tam sa nasla chyba komunikacie medzi notebookom a PP na mojom aute. Vyhadzovalo tam chyby, ktore som napisal na predchadzajucej strane. Vyzera to tak, ze ten modry vodic s autoradia nemal vobec byt zapojeny na kabel 9005 /nie som isty teraz ked to pisem tu v praci/. To bolo uplne zle zapojene. Najlepsie je ze som si kupil aj prenosny startovaci vozik do 900A a vozim ho v aute pre istotu, aby som nastartoval auto aj bez kablov od niekoho, ale zatial ta mrcha auto ani raz nevybilo.:D:myslim:D

Asi to boli ten modry kabel z autoradia/autoanteny/, pustal nejake napatia do bsi, ktorej sposobovali nejake mylne stavy a ona potom zostavala pomylena. Este mi ostava navstivit Tona Machyla a znova pripojit notebook a aktivovat novy PP.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: foxo

no, tak snad, lebo viem, ze tento problem tu uz riesis roky.... :) a clen machyl je slovak??

no je to uz skoro rok, od decembra minuleho roku.

Tono tu nechodi casto.

On sa zivi predajom 406tiek a predajom autodielov na VSETKY auta, v najblzsej dobe ma otvorit autoservis tu v Puchove.

Takze tolko k tomu. Este dodam ze stale ziadne vybitie auta, PP neaktivovany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...