Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vibrace volantu


Dave_GTI

Recommended Posts

Čau ;-) , při jízdě se mi třepe volant(spíš celý auto) a čím rychleji jedu tak tim je to horší. Taky se mi zdá že to sem tam zatáčí samo(třeba na hrbolech nebo kanálech) Nevím jestli je to náprava nebo poloosy , kolama to neni, ty uz jsem měnil.

Už jsem to tak koupil a chtěl bych s tím přijet do ČR (jsem v Anglii) , ale při 120kmh to vypadá jako kdyby byl ve volantu zabudovaný ovladač z playstationu, můzete mi poradit čím byto mohlo být. Potřebuji to opravit alespoň tak, abych s tím mohl dojet.

Teď když v tom jedu, tak se pak ani nemůžu jít vymočit, protože bych si ho vyho*:-D.

Jedná se o P306 gti (112kw)

Předem díky moc za odpovědi ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná to bude vypadat blbě, ale předávám slovo osobě, která vlastní tento vůz a to je Dave__GTI

No jo. Mám podobný nicky. Dlouho se známe a měli jsme i stejný auto. Jsme prostě kámoši, ale někteří si nedokázali vymyslet vlastní přezdívku :D:cool::roll:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako první bych nechal vyvážit kola,všechny ve předu i vzadu,pokud kola budou ok.a při jízdě v tahu to bude ramplovat z volantem tak je závada na poloosach potažmo v kloubech,pokud to dělá jen při brždění tak jsou křivé kotouče:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_GTI

a jak by se to dalo zjistit přímo na autě? Je to viditelné pouhým okem, nebo je nějak nestejnosměrně sjetý? Nebo jak? Díky ;-)

sundej kolo a mrkej , viditelnost je úměrná síle vybrací.ale vidět to bejvá. ,sundas kolo a točiš kotoučem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_GTI

Možná to bude vypadat blbě, ale předávám slovo osobě, která vlastní tento vůz a to je Dave__GTI

No jo. Mám podobný nicky. Dlouho se známe a měli jsme i stejný auto. Jsme prostě kámoši, ale někteří si nedokázali vymyslet vlastní přezdívku :D:cool::roll:roker

to mi připomíná:

"Dobrý dien,legitimujte sa.Občanský preukaz,občanský preu-Vy ste bratia?" "Výborně Mesány,DEDUKCE!!!"

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude to asi čep(čepy) u přední nápravy ... mi se auto od 110 taky lehce klepalo a po +- 400 metrech mě to při puštění volantu posunulo asi o metr na stranu, prostě to nejelo rovně.

*Jinak to poznáš, pokud je to opravdu čepem či oběma, když to kolo sundáš a normálně na něj mrkneš. U mě to kolo mělo normálně vůli ... když jsem dal rejt úplně doprava a začal s kolem vyklat(ve vzduchu) prostě to klepalo jak o život a viděl jsem, jak je to prochozené ... ještě, že to vyšlo tak levně.

Vyměnil jsem levý přední čep(480Kč + práce) a problémy přestaly - při 150 se to teďani nehne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...