Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Není nad odborníky


OK406

Recommended Posts

Vzhledem k výskytu ptačí chřipky, kdy se začalo s likvidací domácí drůbeže v pásmu 3 km okolo drůbežárny, si veterinář spletl drůbež s exotickým ptactvem. I nu je to vysokoškolsky vzdělaní odborník. To kdyby se stalo např. USA, tak z něj právníci sedřou kůži, kolik by stál jeho nesmyslní omyl. A pak věřte odborníkům. To je jako v autorizovaných servisech Peugeot. Každý je odborník = výměnář dílů! :myslim:myslim:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč asi? Protože si nikdo nevezme na triko nemocnýho ptáka. Tohle je malér, ale dokážu to pochopit - když se kácí les, létají třísky.

K těm "veterinářům" - nemyslím si, že by za téhle situace, kdy je nutné co nejrychleji zjikvidovat 6000 (!) kusů drůbeže jen v jediném chovu, plus několik stovek v nejbližším okolí, dělali všechno veterináři - skoro bych řekl, že jsou to mnohdy spíše "pomocné síly".

Paní měla prostě smůlu. To se stává. Oceňuju, že má nového papouška - ostatní na kompenzace za utracené zvířectvo budou čekat mnohem déle. Co mi naopak vadí je to, že jí papoucha přivezl ministr - kohopak bude asi stařenka příště volit? :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurt: ty jsi to vzal politicky. I nu pták jako pták ať je barevní nebo modrý. Myslím si, že co nemá přístup k venkovnímu odchovu tjz. je chováno venku ale je to doma v kleci, tak na toho by se to vztahovat nemělo. Tady už to smrdí alibizmem. Jak už jsem psal výše, toto kdyby se stalo v USA, tak stařenka s dobrým právníkem vydělá majlant. :myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ,ze mu rekli vsechno tak vsechno, a udal dobre. kdyby se to z jeho opominuti rozprasilo tak je bez prace, a to dobre placene. plati tam zakaz pohybu nejen drubeze,ale i vajec atd. Tak kdo dal tomu kretenoj z ministerstva pravo tam vozit papouska,primo do epicentra :grr . at se nesere tem lidem do prace, delaj co jim naridil. dement :grr

mam to 10km, a je v ohrozeni 350tis. kusu at co dela za divadlo s jednou mrchou a jestli se to nejde nekde vedle tak si na nem bulvar smlsne. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Kurt: ty jsi to vzal politicky. I nu pták jako pták ať je barevní nebo modrý. Myslím si, že co nemá přístup k venkovnímu odchovu tjz. je chováno venku ale je to doma v kleci, tak na toho by se to vztahovat nemělo. Tady už to smrdí alibizmem. Jak už jsem psal výše, toto kdyby se stalo v USA, tak stařenka s dobrým právníkem vydělá majlant. :myslim:myslim:myslim

Ale nic jsem nevzal politicky. O politice je jediná zmínka až v závěru mého příspěvku. Jen jsem vyjádřil pochopení nad tím, že se někdo v terénu "sekne" - ačkoliv od stolu je zřejmé, že je to pitomost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...