Sign in to follow this  
Followers 0
culto

zeby tlmic?

7 posts in this topic

prajem pekny den, dnes som isiel autom a zistil som ze (asi) z prednej napravy mi lezu prapodivne pazvuky - nechutne skripanie alebo vrzganie ako kov na kov..vsetko sa deje len pri rychlosti od cca 55 - 70 kmh a je to citit aj vo volante..pri vyssich rychlostiach to uplne prestava, alebo aj ked auto ide do zakruty alebo prudko pridam plyn tiez to prestane..mimochodom na nerovnostiach to aj bucha takze asi aj slinbloky budu KO, ale to ma az ta nesere :) jo a zistil som ze prava strana mi peruje dobre, a ked zatlacim na predok na lavej strane tak je jak kamen, moze to robyt teda tlmic+nieco? dakujem :)

No nic jiného, než tlumič mne v tomto případě nenapadá... :myslim

Ono bouchaj i čepy za 2x 480Kč - a rozdíl je v hluku a třepání volantu opravdu ku*va že k poznání (mluvím z praxe) :-)

Pokud ti tam ale něco píská a bouchá, zbývaj ty tlumiče ;)

Teď jsem si teprve všimnul, že se jedná o 205 GTi, takže pérování i tlumení je dost tvrdé. Není náhodou chyba na té straně, kde to jakoby péruje lépe? Neteče z nějakého tlumiče olej?

No, myslím si že te tlumič co ti péruje lépe je ko.A to skřípání ? koukni se na brzdové destičky mužeš je mít sjeté

dnes som to mal na hevere a brzdove desticky so ok a ani koleso sa nehybe (nema vobec vulu), a este som si fsimol ze to pri brzdeni zacalo tiahnut do strany..zeby to skripal naozaj ten tlmic? :myslim

konecne vyriesene :D bola praskla manzeta na lavej poloose a na nej nachytany piesok..rozobrane-vycistene-namazane a je to OK..