Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kontrolka vyhřívání


vareka

Recommended Posts

Nazdárek, spíše než problém mám dotaz. Nesvítila mi kontrolka vyhřívání zadního skla na 405. Proměřil jsem to na skle a zjistil že spínač funguje ale nesvítí. Tak jsem to vpředu rozebral a zjistil že celý vnitřek spínače je totálně vypálený. Takže to funguje ale nesvítí a tak jsem se chtěl zeptat jestli se u někoho takový spínač nepovaluje. Díky.:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezkoušel jste někdo opravovat tyhle přepínače ? Tedy když nejsou vypálené. Já mám na ně nějakou smůlu, už mám třetí a zase nejde (oddie už i ten od Tebe odešel). Uvnitř jsou čistý, jen prostě nespínají obvod vyhřívání, jen vypínají obvod podsvícení. Proměřoval jsem obvod vyhřívání, není-li tak kra?as, ale nic (pojistka také OK), tak nevím nemám-li si koupit úplně nový, ale ta cena....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám jeden doma byl jsem na vrakáči a byl tam takovej samotnej a skoro novej tak jsem si ho dal do kapsy a zapoměl zaplatit:D Mě zase nevyhřejvaly všechny dráty. Tak jsem si koupil opravnej lak a hledal kra?asy. no a už to funguje. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To gvg: Koupil jsem to normálně v mototechně ale taky ne hned v té první taky na mě koukali prej \" to existuje jo???\" existuje je to od LOCTITE taková malá flaštička menší než náprstek a stojí 300 nebo 350 kč. Ale vyplatí se to. Je to lak s přímesí nějakýho hovu když to protřepeš tak je to jak stříbřenka je k tomu takovej štěteček najdeš si kra?as přemázneš ho asi třikrát a potom až to zatuhne tak já jsem to řešil žiletkou a seškrábl jsem to na tlouš?ku těch drátů na okně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kontrolku mám vyřešenou, nechtělo se mi dávat 100 za spínač, který je dobrý jen nesvítí a riskovat, že za nějaký čas se to bude opakovat a tak jsem do volné krytky vedle udělal malou dírku, napojil malou kontrolku na vypínač a stálo mě to asi 5 kč a 2 hodinky času /jsem pomalej :D/.

Takže už mi to i svítíííííííííí:D:D:D

[Editován dne 29/9/03 vareka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, klidně běž. A a? ti Vašenda řekne, co jsou to zač, ti odborníci v autorizovaným servisu (zvláš? ten na Veleslavíně - třeba brzový destičky obráceně a podobně.... :mad: ).Je to červená 309..

Napsán autorem oddie

Jo u doktora, jo? Tak to se na něj schválně půjdu podívat :)

:mad:

[Editován dne 29/9/03 gvg]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...