Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

nápis Mi16x4


Bohouš

Recommended Posts

Pánové děkuji za rady, ale já nechci ten originál lepící plastový nápis na zadek - ten mám. :mrk

Já hledám normální obrázek, či fotku toho nápisu, abych si z toho mohl udělat obrázek, samolepku atd.....vím, že to někde bylo, ale vyhledávání mě nic nenajde a ne NETu mě to vyhazuje jen blbosti :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Pája - díky, ale jak jsem již výše 2x zmínil, nejde mě opravdu o ten plastový nápis :mrk:mrk

viz. - Obrázek, fotku néééé originál plastový lepící nápis

:D :D :D

Bohouši a co takhle naskenovat originál? Nebo to potřebuješ černobíly jako obrys či ten nápis jakoby rytý?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

Původně zaslal: Dundee

Tak tady je ten obrázek kompletní;)

:xvulTo by mě zajímalo co je zač ta výbava ROLAND GORROS:o:o:o Nikdy jsem o takový 405 neslyšel:bojim:xvul

Roland Garros je prakticky skoro to, co mám já. ;)

Nebo aspoň když jsem řešil škodu na zadnim nárazníku, tak mi to říkal likvidátor (světlá kůže a interiér, tmavě zelená metalíza, klima, všechno v elektrice,...)

Třeba 206ky měly navíc prosklenou střechu...

EDIT: Napiš tomuhle nebo tomuhle členovi, třeba poskytne nějaký fotky a informace;)

[upravil dne 25/6/2007 Dundee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechcem velmi kecat, mozno poviem iba somarinu ale predsa. Roland Garros sa vyrabal iba kombik a to stary model. Vychadzal skor z Sri a mal naviac klimu el.predne okna a stresne okno. Calunenie bola svetla koza a latka. Mozno este niekde najdem letak tejto akcnej verzie:)

[upravil dne 25/6/07 mi16]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...