Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

chip - ABC Tuning


Ladis

Recommended Posts

Tak teď se musím hluboce stydět, jelikož jsem také zdřejmě (určitě!!!) naletěl těmto kreténům a teď přemýšlím, jak z nich vymlátit ty peníze zpět !!! To jim tedy nedaruju !!! Možná, že by si s nimi o tom mohli promluvit naši rusky hovořící spoluobčané :-). Bylo mi to podezřelé už od začátku, chtěl jsem se tomu rádoby technikovi dívat "přes rameno"- prej, že u toho musí mít zavřený všechny dveře a také firemní know-how!!!Dal jsem mu svoji flash paměť, ať mi tam zazálohuje původní můj software-vrátil mi ji prázdnou, řekl jsem si, no nic, asi na to zapomněl a když tak to prej mám zálohovaný 5 let u nich a také 5 let záruka na ř.j. a motor!!!!!

Jsem najivní důvěřivej idiot!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JE TO ZNÁT DOST ......:super

A DÁ SE TO PŘEPÍNAT ZA JÍZDY POD PLYNEM

ALE JÁ SI DAL NORMÁLNÍ A JE TO OPRAVDU ROZDÍL A SPOTŘEBA ŠLA OPRAVDU DOLU ALE NEDÁ TI TO A JEZDÍŠ RYCHLRJI TAK ŽE SPOTŘEBA VLASTNĚ ZUSTALA:potlesk

ALE JE TO SUPER DOBREJ ŘÍSTUP I CENA JSEM SPOKOJENEJ

ZATIM 8000KM A BEZ PROBLEMU A JEZDIM DOST ŽIVĚ:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obecně k chipu, než do toho člověk jde, bych si na určeném úseku změřil čas auta a rychlost kterou úsek projede.

Po načipování to projed a porovnat s předešlým časem. Tím se trochu exaktně vyjádří subjektivní pocit že to jede líp. Snažit se dodržet tlak v pneu, teplotu vzduchu a stejné podmínky jako před čipem.

To sice neukáže o koli mám koní víc pod kapotou oproti brzdě, ale aspoň se přesvětčím jestli to víc jede.

[upravil dne 5.7.2007 Ladis]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...