Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Podsvětlení přístrojovky u P406 kombi r.v. 2000


mitch.mb

Recommended Posts

Zdravim,

procital jsem si diskuzi a nenasel jsem tak nejak to co potrebuji. Mam P406 kombi r.v. 2000 s manualni klimatizaci a nesviti mi pulka podsvetleni pod ovladanim klimatizace. Jak je to leve kolecko na regulaci teploty vzduchu tak na ty levy pulce mi to nesviti a pak pod tlacitkem na ohrev zadniho okna. Predpokladam ze tam budou nekde zarovicky. Poradite nekdo jak se k nim dostat u tohoto konkretniho modelu?

Diky Mitch

[upravil dne 25/6/07 mitch.mb]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mitch.mb

jenze ja mam 1. jinou palubku a za 2. poterbuju to rozdelat v miste ovladani manualni klimatizace ne budiky

Sevas mozes zacat od spodu tam kde je autoradio. To vytiahni ako Prve. Potom sa dostanes k stredovej casti tohto panela. Mozes zacat aj od vrchu kde je displej. Vyhodit zaslepky na bokoch a pod nimi su male torxy /asi 25/. Ked das dole ten vrch tak sa tiez dostanes k strednej casti kde su ziarovecky, ja som ich tiez menil. Asi mas ten panel palubky ako ja na obrazku. :papa

post-0-14109595870793_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vymena zarovicky dopadla tragicky :c( Nejen ze sem se s tim sral pomalu pres dve hodiny, ale nakonec mi vsude zavrely takze novou jsem nekoupil a musel jsem to zadelat a budu to rozdelavat znova, ale to blby originalni radio vubec neslo ven :c( Rekl mi manik z firmy ktera montuje muziku ze tam je ohnuta packa a vyndani jedine nasilne... :c( Takze jsem vzal sroubovak a slo to holt po zlem. Horni displej nebyl problem, ale ona ta klima byla chycena i do radia a to neslo ven takze jak to dopadlo se muzete podivat na fotkach :c(

Apropo je tam muzika o které uvažuju budu rád za vaše názory jedná se o Sencor SCD 7105BMR

Fotky: http://mitchmb.rajce.idnes.cz/Vymena_zarovicky_u_P406/

[upravil dne 22/6/07 mitch.mb]

[upravil dne 22/6/07 mitch.mb]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlasim s genzerem, Sencor je šmejd, sám jsem ho kdysi měl ve Š 100. Sice je to Made in Japan, ale v žádném případě nebrat. Já osobně mám ve své 406-ce orig. rádio Clarion na CD a maximální spokojenost. Všechny výše uvedené značka lze jen doporučit, snad bych ještě přidal Kenwood a možná i JVC a Blaupunkt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz problem je ze sem z urcity duvodu omezen bud na sencor a pak tam maji i jvc, sony, apod, ale ja bych chtel aby to melo usb slot abych si mohl pouste mptrasky z flashdisku a kdyby to melo bluetoot handsfree by neskodilo... Doporucily by jste nejaky konkretni typ ktery by mel usb slot a bluetooth cenove reknem kolem 3tisic?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mitch.mb

Tak vymena zarovicky dopadla tragicky :c( Nejen ze sem se s tim sral pomalu pres dve hodiny, ale nakonec mi vsude zavrely takze novou jsem nekoupil a musel jsem to zadelat a budu to rozdelavat znova

sorry zabudol som dopísať, že sú dva druhy napätia žiarovečiek. Ja som tam dokúpil klasické do fábie a pasujú tam sa mi zdá že aj do felcky.

mne to svieti trochu jasnejšie ako predtým :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: genzer

sencor nebrat ani zadarmo!!!kup pioneer,panasonik,sony,nebo lepe clarion,nebo uplne nejlepe alpine

švagor mal sencor ešte z osemdesiatych rokov :D a ot sa nedalo porovnať s dnešnými sencormi. Chlapi to chytalo všetko!!! /aj spodné pradlo navešané okolo cesty :D:D:D:D:D:D/

Počul som tie dnešné sú šity.

Inak neviem ako tieto novinky na USB kľuč. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: genzer

sencor nebrat ani zadarmo!!!kup pioneer,panasonik,sony,nebo lepe clarion,nebo uplne nejlepe alpine

Proc myslis (vis) ze je Sencore spatny? Ja jej mam a hraje dobre. Akorat cim me dokaze nas*rat, tak ze nekdy kdyz ho pustim se sekne a je potreba jej restartovat tlacitkem pod prednim panelem -> vymazou se vsechna nastaveni radia. :grr To se mi ale stane tak 1x za mesic. Dalsi nevyhodu bych uvedl display, ktery dost sviti a nejde regulovat. Pred 2 rokama kdy jsem ho kupoval bylo z tech levnejsich radii co umela mp3 (3000kc). Az na uvedene nevyhody jsem s nim spokojeny. Navic kdyz to porovnam, tak hraje lepsi jak Panasonic v tatove Fabii.

Tim ale nechci Sencore nejak hajit, ale proc je tedy spatny?

[upravil dne 23.6.2007 Tornado]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...