Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Netrpělivost a neukázněnost


OK406

Recommended Posts

Původně zaslal: komisar

ty jsi pro a co jiný překročíš o 30 km zastřelit co ty na to:myslim

Asi mi to nedochazí jak jsi to myslel?To jestli bych zastřelil člověka který překročí 30 km/h? to už bych byl asi mrtvý ale ozáčet se v nepřehledné zatáčce tak to muže jenom magor.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

jako kdyz sleduju na D1 typka, jak rozpojuje retez v mezere mezi svodidlama, aby se tam mohl otocit. To pak taky lituju, ze neni kde zastavit.

Tak tak moje řeč....:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jiný pohled:

Je mezi 14 a 15 hodinou, Ty valíš po silnici někde u Příbrami, přemýšlíš, jak ještě stihneš objet do 17 hodin všechny zákazníky, kteří si objednali zboží - když tu, kurňa, v zatáčce stojí kolona. Mihne se Ti hlavou - asi se něco stalo, třeba je tam vepředu jenom semafor a frézuje se, no nic, tak si počkám. A čekáš 3 minuty, 5 minut, 7 minut - a z protisměru nic, jen občas projede osamělý osobák, který se zřejmě někde za zatáčkou otočil. Když si uvědomíš, že o 500 m dřív je křižovatka, kde bys tenhle špunt mohl objet - rozhodneš se taky otočit. Zařadíš, vystrčíš čumák a tu najednou rána jak z děla - přiřítila se sanitka a průs*r je na světě (že řidič neměl puštěný sirény, ale "jenom" majáky, to už nikdo neřeší.

Abych byl správně pochopenej - neschvaluju to, že se řidič dodávky otáčel v nepřehledné zatáčce, ale zase na druhou stranu bych chtěl, abyste sw pokusili nevidět svět černobíle - on totiž černobílej vůbec není.

P.S.

U konkrétně zmiňované nehody jsem nebyl a nevím o ní víc, než je psáno výše - takže vše může být i jinak, než jsem tu popsal.

Ten týpek, co se otáčí mezi pruhy na dálnici, to je úplně jiný případ - takovýmu bych bral papíry a spálil je před jeho očima, aby je už nikdy nedostal.

[upravil dne 20/6/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Jiný pohled:

Je mezi 14 a 15 hodinou, Ty valíš po silnici někde u Příbrami, přemýšlíš, jak ještě stihneš objet do 17 hodin všechny zákazníky, kteří si objednali zboží - když tu, kurňa, v zatáčce stojí kolona. Mihne se Ti hlavou - asi se něco stalo, třeba je tam vepředu jenom semafor a frézuje se, no nic, tak si počkám. A čekáš 3 minuty, 5 minut, 7 minut - a z protisměru nic, jen občas projede osamělý osobák, který se zřejmě někde za zatáčkou otočil. Když si uvědomíš, že o 500 m dřív je křižovatka, kde bys tenhle špunt mohl objet - rozhodneš se taky otočit. Zařadíš, vystrčíš čumák a tu najednou rána jak z děla - přiřítila se sanitka a průs*r je na světě (že řidič neměl puštěný sirény, ale "jenom" majáky, to už nikdo neřeší.

Abych byl správně pochopenej - neschvaluju to, že se řidič dodávky otáčel v nepřehledné zatáčce, ale zase na druhou stranu bych chtěl, abyste sw pokusili nevidět svět černobíle - on totiž černobílej vůbec není.

P.S.

U konkrétně zmiňované nehody jsem nebyl a nevím o ní víc, než je psáno výše - takže vše může být i jinak, než jsem tu popsal.

Ten týpek, co se otáčí mezi pruhy na dálnici, to je úplně jiný případ - takovýmu bych bral papíry a spálil je před jeho očima, aby je už nikdy nedostal.

[upravil dne 20/6/2007 Medvěd]

jiny pohled na jinou vec: ridic sanitky, ktery vleti do neprehledne zatacky(ucpane krizovatky, atd) pod dojmem, ze majak ho spasi, taky neni uplne ok. Zvlast kdyz vi, ze se tam neco stalo (proto tam jede). Ale to jen potvrzuje, ze situace vetsinou opravdu neni cernobila.

Mmch toho na dalnici bych v prvni rade dokopal, to by bylo vychovnejsi.

[upravil dne 20.6.07 .mycTD]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Jiný pohled:

Je mezi 14 a 15 hodinou, Ty valíš po silnici někde u Příbrami, přemýšlíš, jak ještě stihneš objet do 17 hodin všechny zákazníky, kteří si objednali zboží - když tu, kurňa, v zatáčce stojí kolona. Mihne se Ti hlavou - asi se něco stalo, třeba je tam vepředu jenom semafor a frézuje se, no nic, tak si počkám. A čekáš 3 minuty, 5 minut, 7 minut - a z protisměru nic, jen občas projede osamělý osobák, který se zřejmě někde za zatáčkou otočil. Když si uvědomíš, že o 500 m dřív je křižovatka, kde bys tenhle špunt mohl objet - rozhodneš se taky otočit. Zařadíš, vystrčíš čumák a tu najednou rána jak z děla - přiřítila se sanitka a průs*r je na světě (že řidič neměl puštěný sirény, ale "jenom" majáky, to už nikdo neřeší.

Abych byl správně pochopenej - neschvaluju to, že se řidič dodávky otáčel v nepřehledné zatáčce, ale zase na druhou stranu bych chtěl, abyste sw pokusili nevidět svět černobíle - on totiž černobílej vůbec není.

P.S.

U konkrétně zmiňované nehody jsem nebyl a nevím o ní víc, než je psáno výše - takže vše může být i jinak, než jsem tu popsal.

Ten týpek, co se otáčí mezi pruhy na dálnici, to je úplně jiný případ - takovýmu bych bral papíry a spálil je před jeho očima, aby je už nikdy nedostal.

[upravil dne 20/6/2007 Medvěd]

:myslim:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já cca před čtyřmi roky stál dvě hodiny na D1 v Brně (mezi exity na Centrum a Svitavy) a když jsem viděl důvod - totálně rozšalovaný karavan do kterého bočně vlítl kamion převážející auta, má hlava mi to nebrala. Holanďan jel od Olomouce, asi chtěl jet na Vídeň a když zjistil, že přejel, tak se rozhodl s mercedesem a karavanem otočit (byl pátek kolem 18 hodiny a NEBYL to hezkej pohled)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Časo taktéž jezdím "pod majáky", i když ne v sanitce, ale je to to samé. Samozřejmě že si člověk musí dávat pozor kam jede, zvlášť do křižovatek, ale jsou místa, kde by jste prostě překážku nečekali, ať už normálně či pod majáky. A to že neměl puštěnou sirénu je normální, ono zase nejde jet 20 km (ani 2 km) pořád s puštěnou sirénou, jednak by si na ni rychle lidi zvykli (viz. alarmy aut) a jednak pro řidiče je to lepší soustředění, to nemluvě o pacientech uvnitř sanitky. Sirény se pouští v místech kde je potřeb na sebe upozornit (auta, křižovatky, nepřehledné úseky..). V tomto případě bych já ani většina řidičů "pod majáky" nečekal otáčejícího se řidiče v takové zatáčce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mám také profesko na modré majáky sice jsem ho dělal před 4 roky ale přímo instruktor říkal, že to slouží k upozornění ostatních řidičůa ne k tomu abych jel jak prase třeba po chodníku. Také třeba do kžižovatky na červenou vjet můžu není to přestupek, ale pokud smetu auto tak je to moje chyba!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě záleží na dané situaci.Vezeš pacienta "na majáky" a na rovince to můžeš "pustit",ale v zatáčkách musíš brát ohledy na doktora se sestrou co vzadu toho pacienta za jízdy ošetřují a pak se najde "borec",který tě v té zatáčce předjede a pak Tě na rovince,nebo v obci brzdí :bojim:xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: deeper

No mám také profesko na modré majáky sice jsem ho dělal před 4 roky ale přímo instruktor říkal, že to slouží k upozornění ostatních řidičůa ne k tomu abych jel jak prase třeba po chodníku. Také třeba do kžižovatky na červenou vjet můžu není to přestupek, ale pokud smetu auto tak je to moje chyba!!!!!!!!!!!

Tady nikdo neříká že to není jeho chyba, ikdyž otáčející auto má alespoň spoluvinu pokud to dělal v místě kde to je zakázaný (plná čára apod.) Jinak samozřejmě si řidič pod majáky musí dávat pozor, je to opravdu jen proto, aby upozornil řidiče a mohl mít volný průjezd i na úkor předpisů (červená, rychlost...) Ale nezodpovědnost řidiče, který se otáčí před horizontem nebo zatáčkou je maximální. Nic nemám proti otáčení když je zácpa, sám to někdy udělám, ale jen v místě kde já dobře vidím a jsem dobře viděn...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...