Guest DD

Uz jste volali na Peugeot linku??

29 posts in this topic

:D :D jak to dopadlo? je prinosem pro firmu peugeot nebo jenom sere lidi ? :D

Bohužel, s touto linkou se mi to stalo taky, ale jsem měkký, od té doby jsem tam nevolal, seru na ně.

Chtěl jsem něco vyřešit, protože u koncesionáře mi nebyli schopni poradit, tak mi tento nebo jemu podobný člověk dal kontakt na toho stejného koncesionáře a když jsem řekl, že ho nechci, že to neumí, tak mi odpověděl, že teď už to určitě bude umět a že se na něj mám s důvěrou obrátit. :mrk

To je mazec, nedokažu pochopit co to tam sedí za operatora, to byl snad robot, pořád si mlel v klidu to svoje.

Jelikoz pritelkyne dela operatorku, tak toho panacka na lince docela chapu.

Musi rikat dane fraze atd, jinak z toho maji pruser. Nejake rvani z jejich strany neni mozne, musi zachovat chladnou hlavu :myslim

Hele, nechcete někdo někam nasměrovat:D:D:D:D:D:D:D

To už je vážně lepší, dát tam automat a ať si lidi mačkaj tlačítka na telefonu a směrujou se kam chtěj.:D:D

Jinak na toho operátora bych taky vylítl, na jesně položenou otázku pořád kecá nějaký nesmysly:D:D:D

SUPER:super:super:super

Ten chlapek co volal byl tak trochu cholerik, ne? Ale ten klucina co byl z te peugeot linky byl taky pekny debil. :D

A co muze ten chudak kluk delat? On muze delat jen to, co ma v nejakem manualu "jak postupovat," ma naucene fraze a nic vic. Spousta mych pratel tuto praci delala a odesla. Udela to z vas stroj k opakovani frazi. Kdyby primo nekoho spojil, tak by z toho beztak mel pruser.

A ten zakaznik je hovado, "tento tyden ho nikdo takto nenasral."

Uf

[upravil dne 20.6.2007 mArda]

demence, ten kluk musí postupovat dle nějakých pokynů, nechápu proč prostě neřekl důvod proč chce mluvit s tím chlapem z peugeotu

Hlavně když budu chtít volat nějakou konkrétní osobu tak se nebudu dožadovat spojení na informační lince, ten operátor Vás přímo na tu osobu stejně nespojí a je jednoduší si vyhledat kontakt na nějakou recepci firmy a tam se dožadovat spojení na konkrétního člověka. To neplatí jen pro peugeot, ale hlavně pro podniky typu o2, vodafone,..apod.

taky jsem pracoval na podobne lince a je to na zmagoreni. Ten clovicek co tam mlel porad to svoje to delal presne podle pokynu vedeni. prepojit na nekoho nemuze takze ja ho chapu.

Původně zaslal: Escaper

taky jsem pracoval na podobne lince a je to na zmagoreni. Ten clovicek co tam mlel porad to svoje to delal presne podle pokynu vedeni. prepojit na nekoho nemuze takze ja ho chapu.

Tak to je dobrá služba a hlavně, co všechno musí vyslechnout!!

no clovek si vyslechne zajimave veci, musi na to mit zaludek a to ja nemam tak sem se na to.....

chudak operator, docela ho obdivuju ze vydrzel tak dlouho. v jinych spolecnostech maji povoleno v pripade ze je zakaznik sprosty pozadat o slusnost a pak proste zavesit... stejne nemuze nikoho prepojit na reditele, ani dat cislo, jak by se asi libilo tomu volajicimu, kdyby kdekomu davali na recepci jeho cislo??

lol ... ale aspon sem se zasmal :) Kdyby operator proste rekl, ze takoveto informace poskytnout nemuze, a ani ho nemuze spojit, tak by bylo vyreseno :)

což neudělal, a tudíž je lama.

Ale možná je pouze otrokem své práce ...

Opravdu výborná konverzace, "tento týden mě opravdu nic tolik nepobavilo".... :super

Ono to je tak operator sedi v Praze , taky jsem tam volal a vim , ze se dostat nekam je velice teske . Jelikos jsem mel moznost zjistit primo telefon nektere lidi primo (mobil) , kdyby jste videli jak se ten dotycny divil , ze jsem nekde zjistil na nej telefon a misto toho aby me pomohl opakoval jak ten operator " kde jste zjistil telefon na me " a porad dokola .

Nakonec me rekl ze se pokusi a ze me zavola na zpet , pri telefonatu z jejich strany me vysvetlili , ze 4 roky stara 406 kupovana u nas v CR je opravdu stare auto .