Sign in to follow this  
Followers 0
Kleiman

Jaká ALU kola na P205 bez jakých koliv uprav náprav

11 posts in this topic

myslím že téma je jasné z titulku.mám klasickou 5 dvéřovou 1124 blue line

[upravil dne 19.6.2007 Kleiman]

kddyž sem pročítal diskuze,tak jsem zahlíd něco o tom že se ddají nějaká kola do tp dopsat¨.co je na tom pravdy?

no já to třeba zkouším asi půl roku dostat vyjádření od peugeotu a nic. v techničáku mám to samý ale mám tam 185/60 r14 když nikdo neni vzadu tak je to v pohodě ale jinak sem musel posunout zástěrky aby to o ně nedřelo když je to naložený. nebo musíš přesadit torxku a bude to ok:papa

Původně zaslal: Kleiman

kddyž sem pročítal diskuze,tak jsem zahlíd něco o tom že se ddají nějaká kola do tp dopsat¨.co je na tom pravdy?

Dopsat se to nechá. Nech si poslat o výrobce kol typový list, ten si nech na STK schvalit technikem "typu K" a potom na úřadě si nech zapsat do TP.

BTW. Já už si typový list sehnal, ale ještě jsem si to nenechal schválit a zapsat. Cena toho schválení je prej kolem 300Kč

VINORAK- tak to bych tam měl dát menší.chci aby to nedřelo ani po naložení takže asi tak by mohly jít 175/60 R14 ne..? Kde přesně to tobě dře? nemohl bys mi poslat nějaké foto na ktery bude dobře vidět jak ta velikost kol vypadá na autě.Díky

[upravil dne 20.6.2007 Kleiman]

to už je asi příliš nízký....naše silnice tomuhle profilu moc neodpovídaj ,a asi by to odnášely klouby a možná i samotný alu disk, a díky za ten odkatz na to počitadlo.hodí se :super

[upravil dne 20.6.2007 Kleiman]

Ahojky lidičky obracim se na vás z prozbyčkou,jestly by ste něměly na prodej nějaky,pěkný elektrony oryginál GTi 15":aut:super