Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 cupé


Stiv

Recommended Posts

Ahoj, chtěl bych si koupit 406 cupé ale nejdříve by mě zajímalo pár věcí. Vím že je několik motoru 2.0i, 3,0 V6, 2,2HDi...mě konkretně zajímá 2,0i a 3,0 V6 zajímalo by mě jak na tom jsou tyhle motory s životností co nejdříve odchází atd.pak jestli náhradní díly patří mezi dražší či levnější sféry, spotřeba, životnost brzd a výfuku...Taky by mě zajímal názor vlastníka tohoto modelu jestli je spokojen s výkonem a jestli je pro tento model dostačující nebo naopak jse od toho čekali víc...děkuji za každý příspěvěk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale no tak pánové. Nebuďte tak zlí.

Hodněkrát se to tu řešilo. Tady dávám jeden odkaz, kde bys měl najít vše:

a když si klikneš na odkaz @re na profil na moje.auto.cz v jeho podpisu najdeš velice pěknou a celistvou recenzi na jeho kchár s 3.0 V6 140kw.

Jinak co se týče kvality, je to kus od kusu. Kupuješ ojetý vůz u kterého hodně záleží jak se předchozí majitel k autu choval takže hledat a hledat a nic neuspěchat.

Přeji šťastnou ruku. :super

[upravil dne 20.6.07 MPavel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych řekl, že pro některé trhy... Každopádně jsem se s ní nesetkal ani na mobile.de ani na autoscout24.de

Coupe je docela těžký. Moje má pohotovostní hm. 1460kg. Není se čemu divit, když to ma na dělku přibližně stejně jako sedan a break.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

Taky bych řekl, že pro některé trhy... Každopádně jsem se s ní nesetkal ani na mobile.de ani na autoscout24.de

Coupe je docela těžký. Moje má pohotovostní hm. 1460kg. Není se čemu divit, když to ma na dělku přibližně stejně jako sedan a break.

jj, coupé je dost těžké, ale zato dobře sedí...

Mít ale coupé (1.8), které předjede pomalu i fabie junior to je celkem klišé...

to auto si zaslouží výkon :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: komisar

aby mělo auto výkon to jsem bral v 20 letech:potleskale nyní je mi jedno mám 1,8 break a nejaký pomalý vozítko to není:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk

tak jistě, vše je věc názoru... mně to taky jednou přejde :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...