Stiv

406 cupé

16 posts in this topic

Ahoj, chtěl bych si koupit 406 cupé ale nejdříve by mě zajímalo pár věcí. Vím že je několik motoru 2.0i, 3,0 V6, 2,2HDi...mě konkretně zajímá 2,0i a 3,0 V6 zajímalo by mě jak na tom jsou tyhle motory s životností co nejdříve odchází atd.pak jestli náhradní díly patří mezi dražší či levnější sféry, spotřeba, životnost brzd a výfuku...Taky by mě zajímal názor vlastníka tohoto modelu jestli je spokojen s výkonem a jestli je pro tento model dostačující nebo naopak jse od toho čekali víc...děkuji za každý příspěvěk

POUŽIJ HLEDÁNÍ!!!! COUPÉ 406 SE NA FÓRU ŘEŠILO HODNĚ KRÁT!!! :xvul

Ale no tak pánové. Nebuďte tak zlí.

Hodněkrát se to tu řešilo. Tady dávám jeden odkaz, kde bys měl najít vše:

a když si klikneš na odkaz @re na profil na moje.auto.cz v jeho podpisu najdeš velice pěknou a celistvou recenzi na jeho kchár s 3.0 V6 140kw.

Jinak co se týče kvality, je to kus od kusu. Kupuješ ojetý vůz u kterého hodně záleží jak se předchozí majitel k autu choval takže hledat a hledat a nic neuspěchat.

Přeji šťastnou ruku. :super

[upravil dne 20.6.07 MPavel]

Ano Dělala se i 2.2 benzín. Bohužel se dodávala tuším až od roku 2002 a ceny jsou ještě vyšší.

Do coupe se dávali tyto motorizace. obsah 2.0 s výkony 97kw, 99kw a 100kw, obsah 3.0 s výkony 140kw a 152kw a diesel 2.2 HDi s výkonem tuším 98kw.

že se do toho vkládám dávala se do toho ještě 1.8 82kw jen pro zajímavost. to si myslim že je dost málo...Jinak diskuzy mám téměř přečtenou ,ted se dám do hledání:D "jehly v kupce sena"

každopádně ta 1.8ka musí být neskutečně lenivá mrdka :bojim

Taky bych řekl, že pro některé trhy... Každopádně jsem se s ní nesetkal ani na mobile.de ani na autoscout24.de

Coupe je docela těžký. Moje má pohotovostní hm. 1460kg. Není se čemu divit, když to ma na dělku přibližně stejně jako sedan a break.

Původně zaslal: MPavel

Taky bych řekl, že pro některé trhy... Každopádně jsem se s ní nesetkal ani na mobile.de ani na autoscout24.de

Coupe je docela těžký. Moje má pohotovostní hm. 1460kg. Není se čemu divit, když to ma na dělku přibližně stejně jako sedan a break.

jj, coupé je dost těžké, ale zato dobře sedí...

Mít ale coupé (1.8), které předjede pomalu i fabie junior to je celkem klišé...

to auto si zaslouží výkon :super

Původně zaslal: komisar

aby mělo auto výkon to jsem bral v 20 letech:potleskale nyní je mi jedno mám 1,8 break a nejaký pomalý vozítko to není:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk

tak jistě, vše je věc názoru... mně to taky jednou přejde :D