Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

uz vam nekdy prislo predvolani, ze jste prekrocili o 10km/h ?


Ferry

Recommended Posts

A tobě ano?

Kolegu změřili u nás na letišti VP, jel s Tatrou 21km/h, povolených tam je 15km/h. Úředník na DI se na kolegu podíval, zamumlal cosi o blbech a papír roztrhal:D

Jinak toho magora z videa (který je tu sice po několikátý, ale nevadí) by měli zastřelit okamžitě. Nedokážu si představit, že bych ho někde na silnici potkal:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak trochu k těm předvoláním - je normální aby policie nechávala doporučenej dopis na vrátnici a volali mě na mobil abych si ho vyzvednul?

Já sem se s tímto druhem "doručování" ještě nesetkal tak mě zajímá jestli to už někdo zažil. Prej mě to poslat nemůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasická poučená odpověď je "využívám své zákoné možnosti nevypovídat"

K videu - no, magor zas až moc není, jede sice hodně zostra, ovšem nikdy za dobu své jízdy nevytvořil krytyckou situaci, nikoho neomezil. Při předjíždění nikdy nešel naslepo do předjíždění, vždy to bylo až po vyhodnocení situace. Podle reakcí ostatních aut co předjížděl je doměnka že se jedná o jedno z vládních aut vybavených majákem který byl zapnutý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladis

Klasická poučená odpověď je "využívám své zákoné možnosti nevypovídat"

K videu - no, magor zas až moc není, jede sice hodně zostra, ovšem nikdy za dobu své jízdy nevytvořil krytyckou situaci, nikoho neomezil. Při předjíždění nikdy nešel naslepo do předjíždění, vždy to bylo až po vyhodnocení situace. Podle reakcí ostatních aut co předjížděl je doměnka že se jedná o jedno z vládních aut vybavených majákem který byl zapnutý.

nevim jestli jsme koukali na stejny video ale tech kritickych situaci tam bylo nepocitane, jak na dalnici, tak i na ty Benesovsky silnici. Parkrat docela naslepo predjizdel, tech zaberu z horizontu a zatacek tam je dost.

nevim jestli vladni auta vozi na prednim skle detektor radaru ( aspon si teda myslim ze to vlevo nahore je detektor )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lukina

A uz vam nekdy prislo predvolani, ze jste prekrocily o 7 km/h? Me jo, minuly tyden jsem za to dostal flastr i body :grr

Dejte volům moc a pak to takhle vypadá!

U nás na né moc frekventované cestě měří až od soumraku a berou každého byť překročí 5km/h. Neskuteční trotli. Místo toho, aby měřili přes den, kdy na dané cestě jezdí lidé opravdu rychle, měří v noci, když není nikde ani živáčka a stavějí lidi, kteří jedou z práce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me denne omezi tolik lidi, ze to ani nepocitam .. a kolikrat jsou to horsi situace, nez tenhle pilot, co jel trochu rychlejc. Ruku na srdce, kdo z nas nikdy nejel po siroky silnici dve kila anebo aspon 150 na okresce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přiznám se bez mučení, že taky občas rád šlápnu na plyn, ale v noci na prázdý dálnici. Ne ve dne kdy je provoz jako kráva. Z ty pra****y co nám chlapec předvedl na úzkejch okreskách a předjíždění těsně před horizontem, za to zasloužil pěknejch pár......no vždyť víte přes co.:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, např. v Getaway in Stockholm jeźdiou v ranních hodinách, sem tam potkají nějaký auto ale neohrožují je.

Mě třeba nehorázně vadí styl jízdy kdy se řidič před předjetím namáčkne na auto na 5cm, čučí jestli něco nejede a pak začne přejížděcí proces tím, že strhne volant.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Tak trochu k těm předvoláním - je normální aby policie nechávala doporučenej dopis na vrátnici a volali mě na mobil abych si ho vyzvednul?

Já sem se s tímto druhem "doručování" ještě nesetkal tak mě zajímá jestli to už někdo zažil. Prej mě to poslat nemůže.

NE!!!!!! Pokud je to doporučení dopis (červení pruh) tak to se musí dát adresátovi a navíc má PČR doručenky. Nevím, kdo mu ji podepsal. Já bych jej nepřevzal, ať si to vyřídí s vrátným!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Fusion

Tak trochu k těm předvoláním - je normální aby policie nechávala doporučenej dopis na vrátnici a volali mě na mobil abych si ho vyzvednul?

Já sem se s tímto druhem "doručování" ještě nesetkal tak mě zajímá jestli to už někdo zažil. Prej mě to poslat nemůže.

NE!!!!!! Pokud je to doporučení dopis (červení pruh) tak to se musí dát adresátovi a navíc má PČR doručenky. Nevím, kdo mu ji podepsal. Já bych jej nepřevzal, ať si to vyřídí s vrátným!

Díky moc za postřeh!

Mě je to právě divný hlavně kvůli tomu volání na mobil. Číslo je policejní (není skrytý) ale při vší teorii mě může volat kdokoliv a dělat si ze mě prdel.

Nevíš náhodou na jakej zákon se odvolat? Najdu si to pak na netu a až mě bude zas volat tak mu to přečtu. Určitě existuje nějakej zákon o to jak se mají a nemají doručovat písemnosti lidem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...