Ota

Tak už i 607my

12 posts in this topic

mají asi i sociálové, když jim stojí za to krást ze zaparkovaných aut zrcátka... už jsem za ten rok doufal, že jsem našel z tohoto pohledu nezajímavý model, ale už vidím, že to bude chtít časem změnu :(...

podle mě je uplne jedno, jaké auto máš.... zrcátka ukradnou z čehokoliv - od Felicie po Mercedesa. Dostanou za to 100KČ a to jim stačí.

Původně zaslal: tomko222

podle mě je uplne jedno, jaké auto máš.... zrcátka ukradnou z čehokoliv - od Felicie po Mercedesa. Dostanou za to 100KČ a to jim stačí.

Na alkohol jim to stačí (krabicové víno apod.):grr

Lidi jsou lidi ... rozbijou ti třeba jen čelní sklo a nemají z toho ani na to krabicový víno ... jako se to slato mně ... :(

zdravím kolegové ,

když tu byla řeč o zrcátkách při zamknutí auta se zaklopí , aby zůstaly stát v poloze jízda musí se přehrát sowt. nebo jde to i jinak , ne že by mi to vadilo , ale zdá se mi že tím věčným verglováním dost trpí .

díka Daja535

Původně zaslal: daja535

zdravím kolegové ,

když tu byla řeč o zrcátkách při zamknutí auta se zaklopí , aby zůstaly stát v poloze jízda musí se přehrát sowt. nebo jde to i jinak , ne že by mi to vadilo , ale zdá se mi že tím věčným verglováním dost trpí .

díka Daja535

Ty chceš, aby sa Ti spätné zrkadlá aj po zamknutí vozidla nepriklopili? Lebo ak áno tak to treba deaktivovať v konfigurácii v BSI :papa

no po pravdě řečeno bych to chtěl ovládat jen kdy chci dálkáčem jako že když parkuju ve městě tak jo a když doma tak ne .

asi ale dost vymýšlím

Sklopení zrcátek můžeš zabránit, aniž bys to deaktivoval v BSI. Pokud to nechceš sklopit jen někdy, je to asi nejlepčí řešení. Postup si teď z hlavy nevybavím, já jsem všude rád, že se sklopí, ale je myslím i někde tady na fóru.

Původně zaslal: Ota

mají asi i sociálové, když jim stojí za to krást ze zaparkovaných aut zrcátka... už jsem za ten rok doufal, že jsem našel z tohoto pohledu nezajímavý model, ale už vidím, že to bude chtít časem změnu :(...

Tak nezajímavý model to je...

Ale já nevěřím tomu, že to někdo ukradl pro svou 607mu. To má prostě na kšeft.

Nemohl bych vzít z nějakého Peugeota něco bez dovolení a dát si to na svého. A to nejen z toho důvodu, že náhoda je náhoda...

Oto, a kde ti je ukradli? A to je jako odmontovali nebo urvali?

Stalo se to na Žižkově mezi 3 a 6 hod. ráno, skelet zrcátka nepoškozený, čistě demontováno zrcátko, konektory odpojené, spíš "profík", který věděl, že v Peugeotu stojí 7000....

Původně zaslal: Ota

Stalo se to na Žižkově mezi 3 a 6 hod. ráno, skelet zrcátka nepoškozený, čistě demontováno zrcátko, konektory odpojené, spíš "profík", který věděl, že v Peugeotu stojí 7000....

ÁÁÁ, takže patrně nějaká froma "byznysmena" ... :nevim

A za měsíc ho bude nabízet na klubu v bazaru za 2500 s tím, že je to nevhodnej dárek - manželka se v tom neumí nalíčit.