Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co říkate na flexibilní stěrače


Michal.B

Recommended Posts

Ja jsem koupil grafitove gumičky do těch original stěraču a nemohl jsem je ta ani narvat.Jsou totiš širší než ten držak stěraču.Tak jsem je tam nějak narval ale ta guma se v tom stěrači vubec nehybe,takže nekoporije ani sko a sem tam poskakuje.Je v těch gumičkach nějaky rozdil v rozměru šířky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám bezramínkáče, bohužel neznám značku, ale jsou super.

Vydrželi i zimu a to je co říci.

Stále krásně do sucha stírají a senzor deště s automat-stěračem alespoň nemají tolik práce.

U ramínkových se mi stávalo, že při vyšší rychlosti nestírali již tak precizně. U těchto naopak. Přítlak je ideální. Všem vřele doporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Aj ja sa musim priklonit na bezramove stierace,mam ich na kupatku uz pol roka a som s nimi spokojny. Su tiche a super priliehaju na sklo. Su to Bosch-ky a stali ma 1500 sk . Nie je problem z vyvyklanim nitovanych casti a potom k naslednym hlukom a nepresnostami...Su vazne dobre!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No konečně! ;)

Mě to dělá to samý! :(

Když jedou nahoru, stírají naprosto parádně, ale když se vrací, tak tam nechají šmouhu. Hlavně u řidiče. V Peugeotu mi ho naprosto bez debaty vyměnili za novej, ale za chvilu to dělalo to samý. Taky sem četl, že to může být kvůli mastnotě, ale sklo už bylo umývaný často. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aero stěrače - u mě špatný, u spolujezdce stíral dobře, u řidiče zanechával stopy. Stírá to dobře ve vysokých ryclostech. Neodstraní nečistoty, mouchy a tak, stíraj dobře jen vodu. Ty konce stěraču se přizvednou, neumim si představit až přijde sníh a námraza... Muj názor, lepší investovat do kvalitních ramínkovych, maji lepší přítlak a jsou levnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky souhlasím s tím, že klasické stěrače jsou lepší. Měl jsem bezramínkové a po týdnu jsem tam dal zpět originál. Koupil jsem silikonové gumy a ještě přítlaky, neexistuje vynechání stěrače nebo zanechání šmouhy, dokonce si poradí s čerstvě rozmáznutým hmyzem. U bezramínkových muselo být sklo pořád čisté a každou mouchu jsem musel hned umývat aby nezaschla. Bezramínkáče jsem dal sousedovic klukovi na kolo.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem příznivcem ani jedněch stěračů....jen zapíšu svoje postřehy z prvních použitých bezramínkáčů...ani nevím jaké koupím druhé....skoro bych se ale přikláněl k bezramínkáčům, nějakým o malinko stilovějších na úchytech, aby nebyly tak velké ty bakule veprostřed....

Tak nějak se mi zdá i lepší výhled dopředu, lehce je vidět kapota, je vidět že řídim ještě něco pred přístrojovku....:papa

Ale mě fakt zatim stíraj dobře...

Ale co je všeobecně lepší, to fak nevim....asi je to individualní....:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...