Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kryt reproduktora


maweryk

Recommended Posts

Dnes sa mi odlomil kryt predneho reproduktora (306 1,9td r.1999). Nemohol by mi niekto poradit kde a za kolko sa to da zohnat? Alebo aspon pod akym nazvom to mam hladat- na internte. Viem, ze v peugeote by som to zohnal, ale asi za strasne peniaze. Dik za tipy, info. Cau

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

katalogovy nazev v peugeotu je loudspkr grille (left, right) a cena je kolem 540,- bez DPH...taky jednu hledam..levou tak kdybys nahodou narazil na dobrej zdroj tak dej vedet ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prievidza je asi daleko od hodonina vid? :D tam by sis to popripade moh vyzvednout kdyby se to ajsikovi nepodarilo poslat postou :)

2 ajsik: tak uz napis co za to chces at se tady zbytecne nedomlouvame na blbostech :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si delas kozy? jakto ze je to jine? ze je jinej tapec chapu ale proc by mela byt jina mrizka..vzdyt prumer repra je stejnej jak u 3D tak 5D:o :D ja se na to ...jinak ajsik..diky cenu bych byl ochotny akceptovat kdyby se teda prokazalo ze to bude sedet na muj kocar :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ludweeku ... bohuzel no .. taky me to nejde na rozum ale i podle fotky se mi prave zdalo ze to je na 5dv :nevim .. je tam rozdil v hloubce toho krytu (u 3dv. je jakoby melci) a taky sice jen o par milimetru ale i ve vykrojeni .. fakt neskutecny.. resp. to vykrojeni by se mozna dalo zkousnout ale musel by sis tu mrizku nejak urzinout a snizit "hloubku" tam kde je zacvakavaci packa..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maweryk, udelame to takhle poslu to jako dopis na Slovensko, a ty mi posles CZK normalne jako dopis v obalce, dobirka je 300kc coz je nesmysl

postovne vyjde na 145kc, balik ma 330g vazil jsem ho doma.

tak pokud mas zajem posli mi do SZ svou adresu. Necham to za 500 i s postou. Takze mi pak posles v obalce 500CZK a nebo SKK (kurz pro vykup je) 100skk=82.45czk --> 600SKK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:bojim:bojim to mne hlava nebere...hloubka vykrojeni a serezavat? to si radsi necham tu svoji polamanou :D AKCZ...teda nevim jestli ti mam dekovat nebo vynadat za zmarenej xeft :D ale jo diky :super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty bys me mel podekovat a vynadat by me mohl ajsik protoze tomu sem zmaril "kseft" :D Rezat a nejak tu mrizku upravovat je blbost.. ja do toho taky nesel ikdyz jsem mohl mit tu mrizku za kilo ovsem z 5dv. :(

PS: Nepohrdnu ani prasklou mrizkou ;) Muzes udelat foto pro pripad ze sezenes novou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...