Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Suchá pěna na čištění koberců apod.


oddie

Recommended Posts

Doporučíte někdo nějakou konkrétní? Mám tu extrémně špinavé a prohulené auto, základní vysátí již je provedeno, ale potřebuju udělat ještě pořádné hloubkové čištění, a nemám tu zrovna mokrý vysavač... Potřebuju vyčistit koberec na podlaze, tapecíry dveří, a stropnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pak nezbejva nic jinyho nez navstivit nejblizsi prodejnu s auto kosmetikou a neco tam vybrat.

Kdyz sem pred lety privez Formana, koupil sem na Aralu nakej cistic tapeciru a nestacil sem se divit nastrikal sem to na strop a to co z toho teklo to sem v zivote nevidel, no jo pak kup auto po kurakovi:grr

[upravil dne 17/6/07 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buml - se tam zastav, je to v areálu nádraží Bubny. Tam, kde se z Bubenský odbočuje na Veletržní uhneš vpravo a jsi tam - ale mluvím o mytí a vyčištění interiéru, žádný voskování, žádný tepování sedaček - to se samozřejmě na ceně projeví v + hodnotách, ale určitě by i to zvládli.

Další dobré zkušenosti s ručním mytím mám u nádraží Strašnice - jedeš-li od Hroudy k Zahraďáku, tak těsně před odbočkou pod viadukty je po pravé ruce autoservis, pneuservis a tahle myčka - vždycky super přístup, ale co jsem se přestěhoval na letnou, tak jezdím do tý Bubenský

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normálně jako doma.

Na koberec Vanish - to sem použil já když sem potřeboval vyčistit mastnostu a fleky chl. kap. od radiatoru a taky sem s tím čistil tapec. Na všechno venku Cilit Bang, na další věci od popelu a tak stačí lepší okena, taková ta pěnová je taky dobrá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...