Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Boční blinkry z Alfy 156


Georginho_cz406

Recommended Posts

Tak jsem se konečně vypořádal se zatékáním vody a pocením u originál bočních blinkrů (obr. 1.). Zatékalo mi tam mezi čirým plastem a šedým podkladovým plastem!

Čirou náhodou jsem někde na netu objevil pěkné tuningové atestované boční blikače na Alfu Romeo 156 s čirým sklem. Je trošku větší, tak jsem byl nucen vzít na miláčka pilník a otvor upravit dle předem vytvořené šablony. Po té jsem otvor zahladil a komplet ošetřil plech několika nástřiky (i ze vnitř blatníku). Po té již stačilo zasunout origo držák žárovky do parabolky (pasuje) a zacvaknout. Se svítivostí jsem spokojen. Světla se již nepotí. Jen kdyby je lidi nechali být.

Ráno po úpravě jsem se probudil a zjisil, že nějaký nenechavec poškrábal místa kolem blinkru, jak se pokoušel světlo vyndat.:( Naštěstí jsem otvor udělal tak akorát, takže se mu to nepovedlo:P Je to takové lákadlo na nenechavce.:roker Komplet světel stojí ca. 250 Kč:super

Obrázek dopním zítra na adresu:

http://www.robex-dk.cz/406/blinkr.jpg

post-0-14109595858456_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Pozor na tyto blikače....

Po roce, dvou zkřehne plast blikačů natolik, že při pokusu o výměnu žárovky prasknou zobáčky!

Nyní v další evoluci zkusím tyto: http://www.tuningshop.cz/bocni-blikace-universalni-z-style-chrom.htm

Ale musím vyhodit modrou diodu ze světlovodného proužku a nahradit oranžovoz a zapojit na blikač :-)

Až dodělám - nafotím .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...