Georginho_cz406

Boční blinkry z Alfy 156

16 posts in this topic

Tak jsem se konečně vypořádal se zatékáním vody a pocením u originál bočních blinkrů (obr. 1.). Zatékalo mi tam mezi čirým plastem a šedým podkladovým plastem!

Čirou náhodou jsem někde na netu objevil pěkné tuningové atestované boční blikače na Alfu Romeo 156 s čirým sklem. Je trošku větší, tak jsem byl nucen vzít na miláčka pilník a otvor upravit dle předem vytvořené šablony. Po té jsem otvor zahladil a komplet ošetřil plech několika nástřiky (i ze vnitř blatníku). Po té již stačilo zasunout origo držák žárovky do parabolky (pasuje) a zacvaknout. Se svítivostí jsem spokojen. Světla se již nepotí. Jen kdyby je lidi nechali být.

Ráno po úpravě jsem se probudil a zjisil, že nějaký nenechavec poškrábal místa kolem blinkru, jak se pokoušel světlo vyndat.:( Naštěstí jsem otvor udělal tak akorát, takže se mu to nepovedlo:P Je to takové lákadlo na nenechavce.:roker Komplet světel stojí ca. 250 Kč:super

Obrázek dopním zítra na adresu:

http://www.robex-dk.cz/406/blinkr.jpg

post-0-14109595858456_thumb.jpg

docela pekny, ale je smutny, ze to hned nejaka ku..va musi chtit ukrast, sakra to nema ty podelany dve stovky aby si je koupil sam :mad::mad::bojim Tak at vydrzi

Kdyby mi dal navýběr: Buď ti poškrábu auto nebo mi dej dvě stovky. Neváhal byl:roll. ale nekteří jsou už takoví. Nemohl by vzniknout znovu zákon o odpadlé ruce (kdo šáhne na majetek jiného, nemá právo ovládat ruku. Tj. příjde o ní:D)

by to tady zachvilku vypadalo jak v Sierra Leone, co černoch to mrzak, teda nic ve zlim (myslim tim ty Sierra Leonysty)

Moc hezké,libí se mi to.Pěkně jsi to vymyslel.:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk

Mě ty adresy nejdou otevřít,asi to vkládám špatně že???Omlouvám se....:mad:

pro:Georginho_cz406: sorry že jsem tě předběhl s vložením adresy,líbily jse mi tak jsem ti chtěl pomoct,a trochu jsem v tom tápal:mad::papa:papa

Pozor na tyto blikače....

Po roce, dvou zkřehne plast blikačů natolik, že při pokusu o výměnu žárovky prasknou zobáčky!

Nyní v další evoluci zkusím tyto: http://www.tuningshop.cz/bocni-blikace-universalni-z-style-chrom.htm

Ale musím vyhodit modrou diodu ze světlovodného proužku a nahradit oranžovoz a zapojit na blikač :-)

Až dodělám - nafotím .-)