Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

odchadza mi palivove cerpadlo????


Guest klm306

Recommended Posts

riesim jeden problem.

Vzdy za studeneho motora sa mi zda ze auto dlho startuje. Niekedy toci 5-6-7x kym naskoci ale zatial sa mi nikdy nikdy nestalo zeby som nenastarvoval. Vzdy potoci a nastartuje. Uz som skusal starvaot s plynom alebo nechat kluc chvilu v pohlohe 1, ale nema to ziadny efekt.

a teraz jedna prihoda: Raz pri odbocovani z cesty (pravotociva zakruta, rychlost cca 40km/h, zaradeny stupen 3) mi motor jednoducho zdochol.

Stalo sa to zatial iba raz, ale ja hovorim ze prevencia je najlepsi liek preto ma zaujima ci mam nieco s cerpadlom, alebo si sa zbytocne strachujem??? Co mozem cakat do buducna ????:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to benzin,takže podla mna je to dopravne čerpadlo,alebo niečo okolo palivoveho system.Že nestiha dotiahnuť benzin.Pred štartovanim daj kluč do druhej polohy,ale neštartuj.Vrať kluč do polohy 0 a znova do polohy 2 a teraz naštartuj.Takto si benzin dotaha 2x a nadbytočny sa prepadom vrati do nadrže.Za skušku nič nedaš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasny problem s dotahovanim benzinu z nadrže.Skontroluj dopravne čerpadlo,je na nadrži.Dostanem sa k nemu ked odklopiš zadnu sedačku.Pozri,ako su na tom hadice,a či dobre tlači benzin.Popripade či nieje zaneseny filter alebo či nieje niečo s privodnymi hadicami...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hnopo dík moc, ale zatial nechcem do toho zasadovat upravamy ako vymen a pod.

ovorim auto ide bez problemov okrem toho ze dlho startuje....

Mna len zaujima ci ste sa s tym niekto nestretli alebo ci je to vazna porucha.....:cool:

ale cenim si vase rady......:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...