Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Clarion RD3 radio hrá mono


loque

Recommended Posts

No takže mám asi takýto problém s orig. rádiom RD3 v mojej 406tke: Pri počúvaní rádia mi toto hrá iba MONO, neviem docieliť stereo príjem na žiadnej stanici, pri prehrávaní CD je všetko v poriadku. Z antény mám kúsok ulomený :mad: ale toto som skúšal ako prvú možnosť, namiesto antény som dal dlhý drôt, príjem staníc vyzerá byť OK, naladím ich bez problémov ale stereo nezapne ani na jednej. :nevim A ešte by ma zaujímalo, že aký je rozdiel medzi voľbou FM1/FM2 a FMast ????? Nikde o tom nemôžem nájsť žiadne info. :grr Vopred vďaka za akékoľvek postrehy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FM1 a FM2 je stejné FM pásmo. Je to jen rozdělené kvůli zvýšení možnosti uložení stanic. FM1 6 předvoleb, FM2 6 předvoleb.

FMast je pro automatické ukládání nejsilnějších stanic v FM pásmu přes tlačítko "AST" (automatic storage). :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drôt som dal do závitu na anténu, teda prút som odšroboval, ten vyzerá mať závit OK a tam som dal ten drôt, po vyšrobovaní antény som signál takmer úplne stratil, drôt ho znovu obnovil. Nemá rádio nejaký blbý prepínač ktorým sa nastaví natvrdo mono? :myslim Niektoré klasické audio sústavy zvyknú mať niekde v zadu na nedostupnom mieste taký prepínač mono/stereo tak či nieje také niečo aj tu (rádio som zatiaľ nevyberal)

[upravil dne 17.6.2007 loque]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...