Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

doprava BALIKU po CR


Béďa

Recommended Posts

Já bych nejspíš využil služeb ČD a poslal to jako spoluzavazadlo s tím, že by si to dotyčný v bodě B vyzvedl v úschovně na nádraží (s tím balíkem pak přjde do kontaktu minimum lidí a tudíž je i minimální možnost poškození).

U menších zásilek se mi vyplácí dát je autobusákovi s tím, že u jeho busu bude v přesný čas čekat příjemce (to je nejlevnější a nejspolehlivější způsob přepravy, samozřejmě za podmínky, že cílové místo je na přímé lince z místa odeslání ale pravda nárazník na 306ku by asi nevzali)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš jedno jakou přepravkou, vždycky je to tak trochu riziko, protože některý ty řidiči s těma balíkama zacházejí ne zrovna šetrným způsobem. A je jedno jestli se jedná o PPL, DPD nebo Toptrans. Už jsme řešili reklamace na přepravu s několika přepravkama (Českou poštu ani nekomentuju to je kapitola sama pro sebe). Došli nám promočené balíky, balík na který je velká nálepka NEKLOPIT samozřejmě přivezou vzhůru nohama, rotrhané krabice se zbožím apod. Samozřejmě, že je spousta slušných řidičů, ale myslím si, že kdyby ty kluci neměli takový stres z toho, že nestihnou rozvést to co jim na depu naloží tak by to taky bylo o něčem jiném.

Jinak asi bych vybíral podle ceny, PPL a DPD by mělo být levnější než Toptrans. A doporučuju při přejímání zásilky nejdřív prohlédnout za přítomnosti řidiče a případně hned mu napsat do papírů, kdyby s tou zásilkou něco bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Escaper

u ppl je to jenom na kila a myslim ze berou jenom do 50ti kg

Ale no tak!

1. Zasílatel si vymiňuje aby zásilky předávané k přepravě splňovaly následující podmínky:

a) délka zásilky nesmí překročit 2 m,

b) součet obvodu zásilky a její délky nesmí překročit 3 m,....

http://www.ppl.cz/obchodni_podminky.asp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Escaper

hmm tak to pak o tom ridici no :( ja jsem nikdy problemy nemel

asi jak kde, ale obecne je to bida :myslim

btw prijel, otevrel dvere dodavky a nez jsem stihnul vybehnout z baraku, tak chytl tu krabici a potahl ji z auta z toho cca 80cm vysokeho nakladoveho prostoru na asfalt... a pekne svihem, az popraskaly ty polystyreny a cela krabice se vespod srolovala tak o 2 cm... :grr:grr:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Pata

Beda: byt to neco mensiho, tak jsem k dispozici... v patek na Vysocinu jedem na motorce... ale naraznik bych tam asi nedal :myslim:myslim:myslim

No já myslím, že při troše dobré vůle . . . . . .

Jedu ja + pritelkyne + hadry + jidlo a spacaky... a jeste vezu jednomu bednu dilu na Wartburga :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...