Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

OVLÁDÁNÍ POD VOLANTEM


Viper86

Recommended Posts

Ještě bych se chtěl zeptat když byl v mém Peugeotu sériový Blaupunkt (starý, ještě na kazety) a dal se ovládat páčkou pod volantem, budu moci kterékoli jiné rádio taky touto páčkou ovládat nebo ta páčka je synchroní pouze se značkou Blaupunkt.Já totiž váhám mezi značkou PIONEER DEH-3900MP a BLAUPUNKT SANTA CRUZ MP36.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: orgacek

Taky mám panasonic s redukcí a všechno pěkně šlape

Taky bych rád ovládal své rádio panasonic pod volantem,ale jak mám vědět jaká tam přijde redukce,kdž tam předtím žádné autorádio nebylo.Může mi někdo poradit jakou koupit redukci?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nezlob se,ale není jedinej dovozce stalarm.opravdu to mám za 1450.- hledal jsem týden a ptal se jak magor abych to vyřešil.bylo mě zcela jedno kolik za to dám.hlavně že to funguje.a se stualarmem jsem si taky dopisoval-jsou taky funkční.

[upravil dne 18.6.2007 Barbora]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NJN, jenže tohle nejni i na displej. Když jsem se ptal v basysu, tak mi řekli cca 1500 za tohle + 4500 za redukci na displej, což je magořina. Ikdyž u P asi ani ne, kdysi jsem potřeboval redukci z autorádia na HF, což byl půlmetrový kablík a na každé straně měl klasickej 3,5" stereo jack. Prostě výrobní náklad 20kč i s leteckou přepravou z tchaiwanu, P za to požadoval 700Kč i s 20% slevou. Navíc jejich design v poslední době mi upravdu uniká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest jarda z mostu
Původně zaslal: XDanielS

NJN, jenže tohle nejni i na displej. Když jsem se ptal v basysu, tak mi řekli cca 1500 za tohle + 4500 za redukci na displej, což je magořina. Ikdyž u P asi ani ne, kdysi jsem potřeboval redukci z autorádia na HF, což byl půlmetrový kablík a na každé straně měl klasickej 3,5" stereo jack. Prostě výrobní náklad 20kč i s leteckou přepravou z tchaiwanu, P za to požadoval 700Kč i s 20% slevou. Navíc jejich design v poslední době mi upravdu uniká.

sry,ale tvůj dotaz byl"OVLÁDÁNÍ POD VOLANTEM":myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...