Sign in to follow this  
Followers 0
Viper86

OVLÁDÁNÍ POD VOLANTEM

18 posts in this topic

Ještě bych se chtěl zeptat když byl v mém Peugeotu sériový Blaupunkt (starý, ještě na kazety) a dal se ovládat páčkou pod volantem, budu moci kterékoli jiné rádio taky touto páčkou ovládat nebo ta páčka je synchroní pouze se značkou Blaupunkt.Já totiž váhám mezi značkou PIONEER DEH-3900MP a BLAUPUNKT SANTA CRUZ MP36.

Já řešil to samý,dal jsem tam panasonic na mp3 a koupil redukci za 1450.-kč,šlape to v pohodě a hlavně nemusíš koukat na radio když řídíš.Peugeot 307.přehrávač musí mít schopnost ovládání.

Původně zaslal: orgacek

Taky mám panasonic s redukcí a všechno pěkně šlape

Taky bych rád ovládal své rádio panasonic pod volantem,ale jak mám vědět jaká tam přijde redukce,kdž tam předtím žádné autorádio nebylo.Může mi někdo poradit jakou koupit redukci?:myslim

redukce na panasonicu řeší jak displej, tak ovládání pod volantem? pls nějakej odkaz?

Původně zaslal: XDanielS

redukce na panasonicu řeší jak displej, tak ovládání pod volantem? pls nějakej odkaz?

Odkaz je na http://www.stualarm.cz. Je tam spousta redukcí,ale kterou vybrat?:myslim

[upravil dne 18/6/07 Leška]

[upravil dne 18/6/07 Leška]

na panasonic jsem použil redukci z www.connects2.com ,označení SPGP 006 pro peugeot.jinak je to taky pro blaupunkt.clarion.jvc,kenwood,pioneer,sony.zapojoval to známý a v pohodě.cena 1450.-kč.

NO, dovozce do čr je výše zmíněný stualarm a všechny redukce disp + DO pro P má za 2931,-

nezlob se,ale není jedinej dovozce stalarm.opravdu to mám za 1450.- hledal jsem týden a ptal se jak magor abych to vyřešil.bylo mě zcela jedno kolik za to dám.hlavně že to funguje.a se stualarmem jsem si taky dopisoval-jsou taky funkční.

[upravil dne 18.6.2007 Barbora]

Já se nezlobím, není důvod, podle stránek na které jsi nechal odkaz, je dovozcem do čr stualarm, nikdo jiný tam není a ten má cenu skoro 3k. Kdybys rovnou napsal, kde jsi ho koupil za těch 1500, bylo by to super, je to dost peněz.

Ok,chlapci už se na tom pracuje!!!vždyť tohle forum poháhá jen nám co máme peugeoty,jinak z nás jen tahají peníze.

super, díky moc, Sice jsem měl dycky jen pioneer, ale v poslední době se mi nelíbí jejich design ani za mák

NJN, jenže tohle nejni i na displej. Když jsem se ptal v basysu, tak mi řekli cca 1500 za tohle + 4500 za redukci na displej, což je magořina. Ikdyž u P asi ani ne, kdysi jsem potřeboval redukci z autorádia na HF, což byl půlmetrový kablík a na každé straně měl klasickej 3,5" stereo jack. Prostě výrobní náklad 20kč i s leteckou přepravou z tchaiwanu, P za to požadoval 700Kč i s 20% slevou. Navíc jejich design v poslední době mi upravdu uniká.

Původně zaslal: Barbora

Ok,chlapci už se na tom pracuje!!!vždyť tohle forum poháhá jen nám co máme peugeoty,jinak z nás jen tahají peníze.

BTW, jaxe na tom vlstaně pracuje?

NJN, jenže tohle nejni i na displej. Když jsem se ptal v basysu, tak mi řekli cca 1500 za tohle + 4500 za redukci na displej, což je magořina. Ikdyž u P asi ani ne, kdysi jsem potřeboval redukci z autorádia na HF, což byl půlmetrový kablík a na každé straně měl klasickej 3,5" stereo jack. Prostě výrobní náklad 20kč i s leteckou přepravou z tchaiwanu, P za to požadoval 700Kč i s 20% slevou. Navíc jejich design v poslední době mi upravdu uniká.

sry,ale tvůj dotaz byl"OVLÁDÁNÍ POD VOLANTEM":myslim

opravdu?