Sign in to follow this  
Followers 0
jara072

elektroinstalace

4 posts in this topic

Nazdárek chlapi.Netroubí mi 406 HDI.Klakson je v pořádku ,pojistky jsou také v pořádku,kontakty na klaksonu také.Nevím si rady.Nemáte někdo zkušennost nebo schéma.S touto závadou jsem auto koupil.Vpojistkové skříňce jsou volná místa na pojistky,ale to jsem zatím neriskoval.

post-0-1410959585281_thumb.jpg

:potlesk

Ahoj: tak mi tvá rada moc pomohla,chybí tam relátko,půjčil jsem si ho nachvíli z jiného modulu a troubí to,takže stačí koupit relé a bude to OK.DÍKY MOC

Původně zaslal: komisar

tak jsem rád že jsem pomohl:papa

:super:super:super:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk

Původně zaslal: jara072

:potlesk

Ahoj: tak mi tvá rada moc pomohla,chybí tam relátko,půjčil jsem si ho nachvíli z jiného modulu a troubí to,takže stačí koupit relé a bude to OK.DÍKY MOC

Chci upozornit na drobnost, na kterou jsem přišel náhodou u 605ky. Blbly mi relátka sahary a já nakonec zjistil, že i když mají všechny tyhle krabičky relátek stejně situované kontakty, tak relé od Bosche je má zapojené jinak, než Valeo. Nevím které, ale jedny mají tu spínací a spínanou větev do kříže a druhé vedle sebe. Když jsem jí koupil tak tam bylo právě jedno od Bosche a blblo to celý okruh.

Edit: má tam být Valeo

[upravil dne 16.6.07 Kdo]