Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

206 1,4i špatně startuje - vyřešení-odměna 500Kč


kmil

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Napadá ještě někoho něco? Zkoušel jsem minulý týden ještě dát jiné vstřikovače dle rady jak tu někdo říkal,že se mu stalo někde, že mu na dvou místech říkali, že jsou dobré a přitom po výměně se problém vyřešil, tak u mě se bohužel nevyřešil vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepravidelnej chod prvních 20 vterin pri startu auta ? Mi to delaly rozvodak, ktery lehce drhnul o plast a trosku to delalo neplechu). Nicméně být tebou, mrknu i na elektriku v autě ... od akumulátoru po blbé senzory. Říká se, že baterie jsou v této době bezúdržbové - mám baterii kvalitní, rok novou a co jsem do ní včera dolil destilku, auto startuje 1x tak rychleji (taky nerozumím spojitosti, ale hlavni je vysledek ne ?:)). Ono se obcas stane, ze muze byt vsechno v pordku a auto si rekne NENE-NENI a mas smulu - ale na to bych nespolehal opravdu nikdy, nebot je zvykem, ze z opravy za 500Kc se razem stane 5000Kč a co pak ....

Moznosti ale muze byt hodne ... 206 byvaj ale hodne nachylne prave na tu elektriku, ať se děje cokoliv (u těch novějších to podle místních servisů je opravdu tragédie, až by člověk nevěřil a při najetých 50tis km čekat problém je PRÝ normální). Držím palce ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: kmil

Tak ted momentálně je situace taková že ruším odměnu, jelikož jsem dal auto do servisu.

Konkrétně do autodílny p. Ženatý jak mě bylo doporučováno.Je tam sice už 14 dní, ale vypadá to zatím nadějně.

Tak pak dej vědět, jak si dopadl, zda-li s vše vyřešilo a jaká byla cena.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Takže auto už mám doma, ale bohužel nespravený.Bylo tam bez dvou dnů 4 týdny a cena byla 4000.-Kč .

Údajně jsou špatné vstřikovače.Moje originál co byly na testech, kde řekli že jsou v pořádku a i ty co mám z vrakoviště.Bohužel teď před vánocama nemám 12500 na nové vstřiky, tak to musím nechat po novém roce.Ještě se mu nezdálo zavíraní sacích ventilů při volnoběhu, ale při přidaní plynu jsou prý OK.S tím ve volnoběhu neměl možnost změřit stejné auto, takže zatím neví, zda je to dobře. Vložím sem grafy z Osciloscopů, snad mi k tomu někdo něco řekne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Delka horeni - mirna akcelerace

Delkahoreni-mirnaakcelerace.gif

Delka horeni - primar civka 1

Delkahoreni-primarcivka1.gif

Delkahoreni-primarcivka2

Delkahoreni-primarcivka2.gif

Delkahoreni-valec1

Delkahoreni-valec1.gif

Delkahoreni-valec2

Delkahoreni-valec2.gif

Delkahoreni-valec3

Delkahoreni-valec3.gif

Delkahoreni-valec4

Delkahoreni-valec4.gif

LSpredazakatalyzatorem

LSpredazakatalyzatorem.gif

LSsoky1

LSsoky1.gif

LSsoky2

LSsoky2.gif

LSsoky3

LSsoky3.gif

MAPsenzor-volnoběh

MAPsenzor-volnobeh.gif

MAPsenzor-zvýšenéot

MAPsenzor-zvyseneot.gif

Propadvalce1

Propadvalce1.gif

Provnani-Vstriky1a2

Provnani-Vstriky1a2.gif

Provnani-Vstriky1a3

Provnani-Vstriky1a3.gif

Provnani-Vstriky1a4

Provnani-Vstriky1a4.gif

Provnani-Vstriky3a1

Provnani-Vstriky3a1.gif

Provnani-Vstriky3a2

Provnani-Vstriky3a2.gif

Provnani-Vstriky3a4

Provnani-Vstriky3a4.gif

Provnani-Vstriky4a1

Provnani-Vstriky4a1.gif

Provnani-Vstriky4a2

Provnani-Vstriky4a2.gif

Provnani-Vstriky4a3

Provnani-Vstriky4a3.gif

Tlakpaliva-akcelerace

Tlakpaliva-akcelerace.gif

Tlakpaliva-start

Tlakpaliva-start.gif

Vstrikovač 1

Vstrik1.gif

No tak ted raďte !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Polda: Ano radil jsi servis, stejně tak jiní radili jiné servisy a Autodílna Ženatý byl nejblíže Brna.Celkem jsem na něj našel chválu, tak jsem to dal tam. Takže jestli si myslíš, že si závadu hýčkam kvůli tomu, že jsem to nedal zrovna do servisu, který jsi mi radil ty...... Nevím jak by jsi se rozhodoval ty, když Ti pomalu co človíček, to radí jiný servis, jak by jsi se rozhodl.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...