Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mé zkušenosti za rok provozu 307.


vlada

Recommended Posts

Během prvního roku mi odešel spínač brzdových světel,neúspěšná aktivace denních světel,vydrážkované zadní brzdové kotouče,pří vytažení klíče ze zapalování a opětovném startu zůstáva svítit vnitřní osvětleni interieru,samovolné prasknutí čelního skla,kolísání otáček volnoběhu a při startování divné trhání motoru.A ,aby toho nebylo dost tak mi do auta před dvěma hodinami nacouvala blondýna na parkovišti v Rakousku.Výsledek zadní nárazník na výměnu.Na jejím autě mimochodem Golf 3 s nelakovanýma černýma nárazníkama jen jemné škrábance.......Tak si říkám..proč zrovna já jsem musel chtít toto krásné auto...:(:(:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od toho to má záruku. ;)

Není to nic příjemnýho, ale:

- neúspěšná aktivace denních světel je spíš problém toho, kdo ti to dělal, než toho auta.

- to, že po vytažení klíčku ze zapalování zůstane svítit vnitřní osvětlení, je naprosto v pořádku. Za chvilu to zhasne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neúspěšná aktivace denních světel na roku výroby 2005 problém pro asi většinu servisů.To osvětlení mi zůstává svítit pořád.Při prvním nastartování zhasne ,ale jakmile vyndám klíček ze zapalování a znovu zastrčím a nastartuji tak zůstane svítit a to neotvírám žádné dveře.Ale je to zajímavé udělá to čtyřikrát z pěti pokusů.A zapomněl bych..na loupání barvy čumáku,...Budu to řešit ted ve středu jdu na servis..a musím si to radši napsat na papír,abych na něco nezapomněl:myslim.Ach jo kop bych do toho...:bojim:bojim:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neúspěšná aktivace denních světel na roku výroby 2005 problém pro asi většinu servisů.To osvětlení mi zůstává svítit pořád.Při prvním nastartování zhasne ,ale jakmile vyndám klíček ze zapalování a znovu zastrčím a nastartuji tak zůstane svítit a to neotvírám žádné dveře.Ale je to zajímavé udělá to čtyřikrát z pěti pokusů.A zapomněl bych..na loupání barvy čumáku,...Budu to řešit ted ve středu jdu na servis..a musím si to radši napsat na papír,abych na něco nezapomněl:myslim.Ach jo kop bych do toho...:bojim:bojim:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to vlada: nevím co by jste všichni chtěli,auta jsou skrz naskrz prošpikovaná elektronikou a ta holt kolabuje a zlobí než se jí řádně domluví výměnou za jiný díl nebo přehráním SW.Já si před pár lety koupil nový osobní počítač řady pentium IV a čekal jsem zázraky,kde nic tunic, PC kolaboval a během půl roku jsem ho posílal 3x do opravy a vyřešila to až výměna základové desky (což je jak u auta komplet podvozek a bez tho to fakt nejede :D ).A teď mám klid a PC jede a už ho jen občas obnovím o novější komponenty čili takový malý facelift :). takže se prostě s tím musí počítat a dělají to všechny značky nejen peugeot :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: FrenkV

to vlada: nevím co by jste všichni chtěli,auta jsou skrz naskrz prošpikovaná elektronikou a ta holt kolabuje a zlobí než se jí řádně domluví výměnou za jiný díl nebo přehráním SW.Já si před pár lety koupil nový osobní počítač řady pentium IV a čekal jsem zázraky,kde nic tunic, PC kolaboval a během půl roku jsem ho posílal 3x do opravy a vyřešila to až výměna základové desky (což je jak u auta komplet podvozek a bez tho to fakt nejede :D ).A teď mám klid a PC jede a už ho jen občas obnovím o novější komponenty čili takový malý facelift :). takže se prostě s tím musí počítat a dělají to všechny značky nejen peugeot :roker

V dnešní době si všichni myslíme jak nám technika pomáhá.Auta jsou naplněna všelijakými lecosy, ale nikdo netuší, že časem můžou přijít problémy.Nedavno jsem mluvil s autoelektrikářem a ten mi zdělil jak se zhoršila kvalita mědi používané v nových vozech. Po několika letech provozu se vodiče lámou.Na opravy používá kabely z automobilů dříve vyrobených.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na aktivaci světel bohužel software přehrát nestačí.r.v 2005 .Prý pomůže jen výměna BSI a ještě něčeho jiného.Po záruce prý to půjde udělat jednodušeji.Ale to mě ani tak nebolí jsou tu jiné problémy,které mě na tom autě pěkně..s...:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych tu jeden měl a pěkně mě štve, pač sem si ho "vyrobil" sám. Jel sem si nechat přehrát software kvůli takové banalitce (v zimě se párkrát napoprvé při nastartování nerozsvítila obrazovka RT3), která navíc už možná ani nebyla aktuální. Ale měl sem to tam rozjednaný delší dobu, tak sem si řek sichr je sichr. No a teď mi tam samy za jízdy skočí občas hláška "Automatické rozsvěcování světel aktivováno" a vzápětí "Automatické rozsvěcování světel deaktivováno". Vždy je to doprovázeno dočasným rozsvícením palubní desky (mám aktivovány denní světla a světlomety nastavený na AUTO). Možná to s tím souvisí, pač když sem přijel z nákupu a vykládal věci z kufru, asi dvakrát se při vypnutým motoru samy rozsvítily zadní (na přední sem neviděl) světla a palubní deska. Nikdy dřív to nědělalo (možná občas, když sem aktivoval blinkr jen drbnutím, ale to se to nerozsvěcovalo). Máte někdo ňákej lék?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

307,rv 2001,první majitel - mooc poctivý ,já jsem druhej,1.6 benzin,109 koníků.Mám ho třetí měsíc,zatím pohoda.jen jsem řešil v záruce výfuk,centr.zam kufru.jinak v perfektním stavu,který doufám,že ještě dlouho vydrží.Jo a nevím jak řešit pal.počítač,aby ukazoval opravdový dojezd v km,minule zbývalo 49km do tankování a bohužel zůstal jsem viset bez benzínu.Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...