Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

cuká za jízdy


malyhonza

Recommended Posts

U mě to bylo konektorem, co vede z ŘJ do rozdělovače. Musel jsem kompletně ustřihnout konektor a přiletoval jsem kabely přímo na rozdělovač, zaplácal tavným lepidlem.

Zkus nejdříve vytáhnout a vyčistit konektor. Někdy pomůže kabely někam přitáhnout aby se ten konektor nehýbal.

Taky jsem myslel, že mám špatný rozdělovač. Občas jel na 3 válce a občas to házelo vysloveně zpětné šlehy, myslel jsem že se mi blokuje převodovka, jak když tam někdo nacpe šroubovák :aut

Po přepájení mi to už neudělalo !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten modul je nasrobovany na rozdelovaci. Mna stal1200 sk od boshu ale su aj nejake nahrady. Ak mas rozdelovac mechanicky teda s palcom vo vnutry a nie elektronicky tak ten modul tam isto najdes. je to taky plastovy tenky obdlznik. isto to tam najdes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem měl čas a díval sem se na to co to může být. hledal sem kolem toho rozdělovače a napadlo mě se podivat jak vypadají kontakty. Byly uplně nakašu opálený, některý už tak drží jen na kousku, takže v nejbliší době se budu muset podívat po novým víčku. Osmirkoval sem je a je po škubání. fakt super i chod motoru se uklidnil a jede perfektně. Díky moc za všechny rady. :potlesk:potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: malyhonza

Tak dnes jsem měl čas a díval sem se na to co to může být. hledal sem kolem toho rozdělovače a napadlo mě se podivat jak vypadají kontakty. Byly uplně nakašu opálený, některý už tak drží jen na kousku, takže v nejbliší době se budu muset podívat po novým víčku. Osmirkoval sem je a je po škubání. fakt super i chod motoru se uklidnil a jede perfektně. Díky moc za všechny rady. :potlesk:potlesk:potlesk

:super :super :super

Co voko nevidí ... :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...