Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zkušenosti s provozem a poruchovostí


manster

Recommended Posts

Abych stručně popsal mojí story s 807. Hned po vyjetí z autosalonu v Sokolově se začala potit okna...reklamace...z fabriky prý špatně nasazená (nenasazená?) hadice přívodu vzduchu do kabiny. Po týdnu jízda na plný plyn, motor bez výkonu a žlutá ikonka..porucha motoru :o, reklamace 2 dny...prý podfukoval jeden vstřik. Za půl roku sedačka řidiče je vyklepaná jak v traktoru, navíc se sype molitan zespoda sedáku...reklamace 3x...nakonec výměna kostry sedadla a sedák. za 2 měsíce hlásily pneumatiky podhuštění, reklamace, přeprogramování kontrolních limitů. Zaseklá opěrka sedadla spolujezdce. reklamace, výměna. Měsíc po záruce odešla řemenice s rychlospojkou (8000),přit výměně natrhli řemen, což jsem zjistil náhodou asi po měsíci.v 60.000km výměna destiček (už třetí sada) pískají doteď (74.000km) reklamace neúspěšná, 3xčištění. V 70.000km odešlo turbo (60.000) to už jsem byl nasr... Uhádal jsem slevu od zastoupení cca 50%. Tohle auto je zakleté... Jak jste na tom Vy? P.S. Občasné hlášky počítač jako "porucha brzd" "podhuštěné pneu" "nízká hladina chladící kapaliny" "porucha FAP" už ani nevnímám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem zapomně na story s rádiem. Přestalo číst CD (chnger fungoval), takže výměna, jenže mi tam dali rádio z 307, které svítilo oranžově místo zeleně, navíc neumělo changer, dynamickou hlasitost, atd.. čekal jsem skoro měsíc na výměnu za správný typ, ještě se divili, proč mi vadí oranžové podsvícení... Naštěstí ještě v záruce..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...