Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cena tjůning doplňků na 405 + T16


M.a.R.i

Recommended Posts

Měl bych možnost koupit sportoní masku Lester na 405, novou, ještě nepoužitou, pak zadní čirý světla a origo T16 zadní spoiler. Jakou tak mají jednotlivé díly cenu? Zdá se mi,že tu nedávno někdo prodával nový čirý světla na Peugeoty a zadní na 405 měl za 3000, nebo se mýlim? Už to nemůžu najít.

Tady jsou světla

post-0-14109595817208_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

M.a.R.i: Nechci tě moc strašit, ale tu masku asi budeš muset poupravit, jak tak na ní koukám. Jinak něco podobnýho vytvářim (dlouho- neni čas;)), tak až to bude hotový (tzn. v plniči), můžu sem dát fotku a cena bude určitě rozumná ;)

Tak to už jsme dva kdo to zkouší vyrobit. Jen s tim rozdílem že já usilovně přetvářim originál a jak tak pozoruju ty vyrábíš celou od začátku.:super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

Původně zaslal: Dundee

M.a.R.i: Nechci tě moc strašit, ale tu masku asi budeš muset poupravit, jak tak na ní koukám. Jinak něco podobnýho vytvářim (dlouho- neni čas;)), tak až to bude hotový (tzn. v plniči), můžu sem dát fotku a cena bude určitě rozumná ;)

Tak to už jsme dva kdo to zkouší vyrobit. Jen s tim rozdílem že já usilovně přetvářim originál a jak tak pozoruju ty vyrábíš celou od začátku.:super

Dundee ji taky předělává z originálu ... už asi od února, ale čas stále mít nebude, protože v nejbližší době jdeme patrně dolovat přístrojovou desku z mojí bejvalky ... :myslim:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: Mefisto86

Původně zaslal: Dundee

M.a.R.i: Nechci tě moc strašit, ale tu masku asi budeš muset poupravit, jak tak na ní koukám. Jinak něco podobnýho vytvářim (dlouho- neni čas;)), tak až to bude hotový (tzn. v plniči), můžu sem dát fotku a cena bude určitě rozumná ;)

Tak to už jsme dva kdo to zkouší vyrobit. Jen s tim rozdílem že já usilovně přetvářim originál a jak tak pozoruju ty vyrábíš celou od začátku.:super

Dundee ji taky předělává z originálu ... už asi od února, ale čas stále mít nebude, protože v nejbližší době jdeme patrně dolovat přístrojovou desku z mojí bejvalky ... :myslim:nevim

Copak? Ropisovi se po tobě začalo stejskat, že takhle trucuje:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tak koukám na tu masku,tak je to pěknej humáč. Stejně sem se rozhodnul,že si raději nějakou koupím na vrakáči a udělám si jí sám. Napadnul mě jeden dost dobrej nápad,tak to chci zkusit realilzovat.

Dundee: Ty jí budeš chtít prodávat? Kdy tak bude hotová?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

Neon: Jestli je to radiátor, tak by se ti měli uvnitř zamlžovat okna.

No vidiš ... a já to poznal, že měla mladá kaluž pod nohama ... :D Dneska jsem to před barákem rozebral a nic moc přístup, ale zítra budu vědět víc co a jak ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Neon: Jestli je to taky tak krásně přístupný jako u BX tak máš o zábavu postaráno na celej den:super

To M.aR.i.: Na vrakáči si parchanti řekli za vyšislou bez znaku 500Kč. Tak jsem ji (ve vší slušnosti pochopitelně) odmítl a koupil zcela novou v ACI za něco málo přes 300Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

M.a.R.i: Mám ještě druhou na hraní, takže s vytvořením "kopie" by pak nemusel být takový problém (asi na to půjdu trochu jinak než u té první). V nejbližších pár dnech se nám narodí mimčo, tak uvidim, jestli se pak třeba v práci udělá trochu volno, že bych ji dodělal tam, ale nic rychlýho neslibuju. Jak psal Neon- dělám ji cca od února a poslední měsíc jsem denně v práci do večera, takže absolutní bezčasovka...:(

Mefisto86: Na tý první fotce vypadá, že je nasávání hodně vysoký, já dělám podobnou s drobnými odlišnostmi (vnitřní strana "díry" bude rovná a je bez toho šílenýho přechodu) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mefisto86

No já se pokoušim vyrobit toto. Ale jelikož je to má historicky první práce s laminátem a všim tim sajrajtem okolo, tak je výsledek nejistý.:aut

Děláme lehce podobnou práci, jen s tim rozdílem, že já to jedu kompletně v plastu, žádný lamino;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...