Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

306 Cabrio


geobir

Recommended Posts

cau , no ja mam 306 cabrio rv 1997 2.0 16v 132K neviem co ta konkretne zaujima, ale ak ti mozem poradit kupuj uz 306 po facelifte tj 97 a vyssie ideal 98 ten uz ma ciru optiku , lepsie sedacky atd , co som mal ja problemy to bol len bezny spotrebak /olej filtre remene capy manzety / inak som menil spojku a prasknuty radiator kurenia, strecha je podla mna velmi dobra a pevna, vydrzi dlho...ak ste videli niekoho dotrhanu musel sa k nej clovek chovat ako prasa moja ma 10rokov a je bez jedinej vady , netecie do nej akurat zadne platove okno sa casom zanesie a nieje tak priehladne, jazdne vlastnosti dobre akurat ja som menil brzdy za sportove, na 2liter boli slabsie aj ked ma 4kotuce...ak potrebujes konkretne info pytaj sa ked budem vediet poradim....osobne som velmi spokojny...:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau. No zajima me hlavne jestli je v cabriu stejnej motor stejny dily jako v normalnim. Jestli neni problem s nahradnima dilama. A taky strecha. Jestli se porouchava mechanizmus zatahovani, jestli se da sehnat jina kdyby se treba protrhla (nebo ji nekdo protrhnul)

mrkni: http://www.sauto.cz/car_detail.php?filter_car_id=5485053

:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

co jsem já viděl k prodeji, tak všechny měly dost zničenou tu plátěnou střechu... Já osobně bych jedině volil hard top či pevnou střechu...

Co takhle coupé 406? ten 306tku zahrabe do země!

No jo to. A víš o nějakym pěknym kupátku? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: milan78

cau , no ja mam 306 cabrio rv 1997 2.0 16v 132K neviem co ta konkretne zaujima, ale ak ti mozem poradit kupuj uz 306 po facelifte tj 97 a vyssie ideal 98 ten uz ma ciru optiku , lepsie sedacky atd , co som mal ja problemy to bol len bezny spotrebak /olej filtre remene capy manzety / inak som menil spojku a prasknuty radiator kurenia, strecha je podla mna velmi dobra a pevna, vydrzi dlho...ak ste videli niekoho dotrhanu musel sa k nej clovek chovat ako prasa moja ma 10rokov a je bez jedinej vady , netecie do nej akurat zadne platove okno sa casom zanesie a nieje tak priehladne, jazdne vlastnosti dobre akurat ja som menil brzdy za sportove, na 2liter boli slabsie aj ked ma 4kotuce...ak potrebujes konkretne info pytaj sa ked budem vediet poradim....osobne som velmi spokojny...:super

Jojo jistě stojím o tvé rady! Pošli třeba i foto. Nebo muzem po ICQ. 113509484

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: geobir

Halo lidi :mrk Co rikate ne tohle auto? A co ty střechy? Dikec

Pozeral som to auto.Ale nejak som si neni isty tym,či nebolo burane predtym,pretože 306ka mladšia ako 97 by mala mať už štardandne 2x ABG,henta ma jeden.Ma gulate hmlovky.To je v pohode,pokial bolo vyrobene od polovice 99.Ale naraznik s gulatymi hmlovkami je už štardandne vo farbe auta cely.Alebo je len spodok,to v pripade,že auto je 3/97 - 99 a ten vrch je čierny aj zvrchu aj spredu.Ale neviem o tom,že by sa v 99 štardandne lakoval len vrch tej čiernej časti,predok by ostal čierny,a spodok tiež lakovany.Bud je cely vo farbe,alebo len spodok.Takže si myslim,že s tym autom už bolo niečo robene.A dalšia vec.Nema servisnu knižku.Je to dovoz.A prečo nema servisku?Aby sa nedali zistiť skutočne kilometre.Auto je naskorej stočene.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to auto stoji v Praze, tak se zkus domluvit s prodavajicim a nechat si ho prohlidnout u Vasendu v servisu... stoji to za to.

usuzovat ze auto bylo stocene proto ze nema servisku je blbost. servisni knizka je urcena zejmena pro kontrolu reklamaci u dilu v zaruce, aby bylo mozne prokazat ze byl dodrzen predepsany servis. po uplynuti zaruky uz je to jen car papiru, na kterem nevim proc spousta kupcu lpi, pritom nabouchat si razitka do prazdne knizky neni zas takovy problem, nema to jediny ochranny prvek. dost lidi taky nejezdi s pet let starym autem na znackovku, ale jinam a tam razitka nedavaji.

tim nerikam, ze kilometry nejsou stocene, ale vzhledem k tomu ze cabrio se kupuje jako letni vozitko, tak ta cifra neni nerealna. chtelo by to videt, stejne je dulezitejsi stav auta nez ukazatele km, ktery je dobry tak akorat pro urceni intervalu vymeny oleje...

ma to (aspon soude podle fotek) cirou optiku, ktera se davala az od leta 99 (model rocnik 2000), stalo by za to si zjistit kdy to bylo vyrobeno. je dost pravdepodobne ze nekdo drobet nedobrzdil, ale pokud to nebylo moc a je to dobre opravene, tak pohoda.

co se tyka airbagu, nektere zeme mely jeden. doporucuji overit v dokladech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tezko rict, obvykle na prelomech rocniku byly kusy ktere byly doskladane ze zbylych dilu, nebo naopak uz mely nektere dily z noveho modelu, zejmena u veci ktere lze zamenit zcela bez problemu. taky je mozny ze ty svetla nekdo prohodil proto ze se mu vic libi, ja to tak delal na aute taky.

z fotek to nejde poznat, je potreba proste to auto videt...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

jestli máš chut mužem se tam v sobotu na něj mrknout.

Jo tyjo dik.

V sobotu nemuzu.

Ale mozna nekdy v tejdnu by to slo. ?

Ja hlavne zatim nevim jestli mam koupit neco ojetyho tady (hatchback nebo cabrio) nebo si nechat neco dovezt od jednoho chlapika s dobrejma referencema tady od nas.

Tak se zatim jen tak blbe ptam tady na foru. Ale jako dikec za nabidku. Treba vyuziju :potlesk;):super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam čas jen v soboty , ted jsem byl v patek donucen jet do bazaru z brandejsa do P-Kunratic , zvladl jsem to za pulhodiny ale stejne jsme meli do zaviračky jen hodinu a to je na prohlidku kary malo,ikdyž v tomhle připadě stačilo pulhodiny k tomu řict nebrat.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau , no ta cervena 1.6 nevyzera zle, ale ma podozrivo nizku cenu , neviem treba vidiet , moze to byt 99 , ma novy interier sedacky , optiku , treba pozriet podla VIN cisla...no nema elektrony bez nich vyzera otrasne .... A nahradne diely su povacsine totozne s klasickou 306 , ja mam cabrio 2.0 16v a nemam problem , strechu treba dobre preskusat zvyknu sa na nej vytahat elasticke popruhu - to je ale svojpomocna oprava za 200korun...inak je spolahliva , kukni zadne okno ci nieje derave...ci dobre sklapa, inak ak nefachci hydraulika da sa sklapat manualne - ale odpada ten ufo-efekt sklapania ten je fakt good...:o inak diely na strechu priserne drahe , nieco sa da zohnat aj cez ebay....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...