Sign in to follow this  
Followers 0
palikx

306 hdi kombi -ukradeno

17 posts in this topic

Ty vo*e - a už mě to se*e

Kdy tu konečně začne fungovat nějaká domobrana nebo sekání rukou - tyhle hovada si nic jinýho nezasloužej.

Kde se v lidech vůbec bere ta odvaha vzít (nebo i jen šáhnout) někomu jeho majetek???

Přeju Ti, abys dopadl líp než před časem Zipík - tzn. aby se to auto co nejrychleji našlo - a co nejmíň poškozené (i když tomu věřím asi jako tomu, že zítra najdu na chodníku hodinky s vodotryskem)

A mám adroš až na horní úvrati

s takovou krasnou barvou laku bude bít do očí ,podle mě se bud děcka jen povozí a až dojde palivo někde to nechaji, nebo je to davno rozebrane na kousky, každopadně budu mit oči na stopkach, jak píšu moc krasny lak .škoda takoveho piškota.

To snad nieje mozne. Ved je to uz asi tretia 306ka na fore za posledne obdobie. Co su to za svine? Drzim ti palce nech ju najdes.

sou to ale kurvy.mám pocit že se auta nedočkáš,věčinou to berou na díly.škoda jí

Tak to ti vůbec nezávidím, doufám, že jsi to měl alespoň pojištěné... taky budu koukat...

Je mi to lito. Jsou to zmr..i. Tohle je uz hruza. Jen me jeste napadlo, jestli tohle forum nefunguje trosku jako katalog...:mad:. Poctive vydelavas, naskudlis si na vysneny auto, mas z nej strasnou radost a pak... A kdybys nekoho nachytal, jak ti sedi v aute a hodla odjet a zmaloval ho do duhy, tak jdes jeste sedet.... Smutny.

Moc dekuju za soucit je mi porad vic a vic smutno.a ano barvu mela karsnou.

a navic s tim katalogem mam taky trosku pocit jeste funguju na jinem foru a tam byl dokonaly popis toho auta a tak si rikam ze to asi byla chyba povidat vsem co tam bylo a nebylo.ach jo.

A ano pojistene to bylo tak uvidime jak se k tomu -pokud se nenajde-pojistovna postavi.

v pondeli mam dovolenou a objizdim vsecky vrakoviste v praze a okoli.nejvetsi podezreni mam na kladno,a slustice.

uvidime.

jeste jednou dekuju za soucit

p.s kdyz nekoho chytim v aute tak ho musim umlatit k smrti a zakopat aby ho nikdo nenasel

je to strasna skoda :( ale jestli se nenajde do par dnu tak je to urcite nejaka zakazkovka na dily

krasna farba....

vychodne slvoensko berie na vedomie take auto sa neda prehladnut...

vela stastia pri dolapeni tych kktov

Původně zaslal: hloze-ja

Je mi to lito. Jsou to zmr..i. Tohle je uz hruza. Jen me jeste napadlo, jestli tohle forum nefunguje trosku jako katalog...:mad:.

Myslím si, že čorkaři neběhají po netu a nevyhledávají auta podle toho, co o nich majitel kde uvedl - spíš si myslím, že zmizení Tvého auta byla náhoda, i když hodně blbá.

Původně zaslal: komisar

přesně tak narazili na pěknou v HDI tak není se čemu divit ,sousedovi zmizlo auto a našel si jej sám po měsíci o 4 km dál v jedné ulici.Nepoškozené zaprášené jen musel vyměnit spínačku ta se zasekávala.

tak to mel velike stesti, kamosovi ukradli auto (nejakeho fiata) a nasel ho taky sam, po dvou tydnech u lesa totalne vykradeneho a spaleneho :(

tatovi pred lety ukradli Facko..pul roku na to se odstehoval do asi 15 km vzdalene obce a za dalsiho pul roku, kdyz vencil psa, narazil na svoje auto asi dve ulice od bytu:super

jo ja uz objezdil pul prahy a nikde neni a celkove tehle barvy moc neni.sem ani nevedel ze jich je tak malo.nebo mam mozna smulu na barvy ale nejvic sem nasel modrych a stribrnych.

rozhodil si site jeste na jinych webech? treba na www.tuning-forum.org je sekce ukradeno a docela jsem koukal kolik kousku se tam znovu objevilo..nektery i diky pozornosti navstevovatelu webu :( jinak teda opravdu litost nejvetsi a preji stastny konec