Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přišlo mailem


Dundee

Recommended Posts

Ale pánové, vždyť tento zákon dal do praxe p.Čunek:super a jak dopadl. Jelikož páni poslanci nemají ve svém okolí cikány. Jinak slovo cikán nebylo nikdy zákonem zakázáno při úředním jazyku. Tak nevím, kdo přišel na to, že jsou to Romové?! :o:grr

Blizzard: co je to prosím tě rozumný počet dětí?? Myslíš že do deseti kousků se vejdeš???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozor to jsou dvě ruzne věci, sami Cikani a Romové jsou schopni se hádat o tom že jeden je Cikán a druhý Rom, zažil jsem to na vlastní uši když jedna Cikánka tomu svýmu říkala ty jsi Cikán jako já, a on na ní hučel že je Rom a ne Cikán:D

[upravil dne 15/6/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Tak nevím, kdo přišel na to, že jsou to Romové?! :o:grr

Jj, taky jsem slyšel jednoho poldu, který prohlásil. že dřív nebylo tolik problémů s cikánama, jako dneska s Róómama.

Holt tu panuje diskriminace na ruby a máš smůlu, že jsi příslušník té utlačované většiny.

BTW: ondy jsem hledal ve slovnících a asi po světě žijí jen cikáni - ten výraz slovníky znají. Výraz róm ne, jen asi roman, ve významu "říman", ale to asi nebudou oni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Pozor to jsou dvě ruzne věci, sami Cikani a Romové jsou schopni se hádat o tom že jeden je Cikán a druhý Rom, zažil jsem to na vlastní uši když jedna Cikánka tomu svýmu říkala ty jsi Cikán jako já, a on na ní hučel že je Rom a ne Cikán:D

[upravil dne 15/6/07 Radek Hurvajz]

Dej je do pytle a řekni mi kdo je kdo;););)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Pozor to jsou dvě ruzne věci, sami Cikani a Romové jsou schopni se hádat o tom že jeden je Cikán a druhý Rom, zažil jsem to na vlastní uši když jedna Cikánka tomu svýmu říkala ty jsi Cikán jako já, a on na ní hučel že je Rom a ne Cikán:D

[upravil dne 15/6/07 Radek Hurvajz]

Dej je do pytle a řekni mi kdo je kdo;););)

to si pka muzes hazet korunou a podle toho to urcovat:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Escaper

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Pozor to jsou dvě ruzne věci, sami Cikani a Romové jsou schopni se hádat o tom že jeden je Cikán a druhý Rom, zažil jsem to na vlastní uši když jedna Cikánka tomu svýmu říkala ty jsi Cikán jako já, a on na ní hučel že je Rom a ne Cikán:D

[upravil dne 15/6/07 Radek Hurvajz]

Dej je do pytle a řekni mi kdo je kdo;););)

to si pka muzes hazet korunou a podle toho to urcovat:aut

jde o to jak dlouho by sis s tou korunou házel :D:D:D

[upravil dne 15.6.2007 Blizzard]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...